Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To normalne, że różowa podczas randki robi sobie ze mną zdjęcia i wrzuca je na instagrama? Dopiero co się poznaliśmy i żadna z jej koleżanek na insta mnie nie zna. Chce się mną pochwalić, czy o co chodzi?

#randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6193e6f76d062d000ad45487
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 21
  • Odpowiedz
OP: @martiniquee
@girlsjustwannahavefun
@solo_living_yolo
@Morduchna

Z tą zazdrością, bądź dopieczeniem komuś może być coś na rzeczy. Na spotykaniu obgadywała ze mną swoje koleżanki i ich facetów, śmiejąc się z nich, że nie są zbyt atrakcyjni xD Jeszcze nie wiadomo po co pokazywała mi foty swoich koleżanek xD Poza tym chyba nie traktuje mnie zbyt poważnie. Gadka średnio się klei, raczej nie pasujemy do siebie charakterami, a pomiędzy spotkaniami długo zajmuje jej
  • Odpowiedz
Raczej nic z tego nie wyjdzie, ale ciekawi mnie teraz komu chce dopiec. Myślicie, że jakiś były, czy koleżanka?


@AnonimoweMirkoWyznania: szczerze? Koło ch** CI to powinno latać, komu chce dopiec, niech się buja Panna na drzewo
  • Odpowiedz
OP: > zgodziłeś się na to? lol
@CXLV : a co w tym złego?

Kiedy ktoś za bardzo ciebie komplementuje powinna zapalić ci się żółta lampka w głowie

@youngboomer : nie mówiłem, że za bardzo. Raczej naturalnie to wypada. Mniej częste jest to nakręcenie na bliskość w miejscach publicznych, ale może po prostu ją to kręci. Muszę przyznać, że jest dość przyjemne . Nie wyciąga ode mnie hajsu, ani nie ma
  • Odpowiedz