Wpis z mikrobloga

@lordgargu: loga to robi się proste, a nie w jakiś #!$%@? gradient. Samo:
TheTech
itogowno poniżej co nie mogę rozczytać wystarczy.

Zrob tak samo tylko wywal te gówno gradienty.
Pomarańczowy ten swicher, biały napis, pomarańczowy make it work..

Nazwy są ważniejsze niż gówno logo swicher.
@lordgargu: TheTech albo wyraźniejszy odstęp THE TECH jeśli to realnei faktycznie taka pisowania - czy może THETECH rzeczywiście?
Ogólnie jak przedmówca co do gradientów - tu wszystko ma gradient widze, zależy od tego gdzie to będzie użyte ostatecznie ale komplikuje wiele. Uprościłbym :)
@lordgargu: loga powinno robić się proporcjonalne, możesz wyrównać do linii swichera THETECH do góry i zwiększyć trochę, oraz ten poniżej tekst powiększyć i rozciągnąć proporcję, ale minimalnie. :)
@lordgargu: porozciągaj, wyrównaj, zrób sobie z 20 wersji jeśli to dla Ciebie, a jak dla janusza, to #!$%@? to i zostaw jak teraz. :P Ja bym zmiejszył tego swicha, albo powiększył literki, ale wiadomo swicha jak zmiejszysz, to jest minimalnie szybciej. :D
@lordgargu: aha i jeszcze coś takie rzeczy zapisuje się do *.png, a nie *.jpg, bo na takim gówno wykopie okropnie to też wygląda i kolory nie są kolorami. :) Miłego mirek, dasz radę! :) Zrób nowy wpis i zapytaj jak teraz, bo Ci popsułem wpis. :)
@lordgargu: Baw się dobrze i nie trać motywacji do tego gówna. Kiedyś to kochałem, teraz wolę inną pracę. :)
Pamiętaj proste jest ładniejsze i sprawdzi się wszędzie. Czy na autach czy ogólnie grafikach.

Nie ma co kombinować, bo czasami drukarnia nie ogarnie takich rzeczy i #!$%@?. :D
Nawet na papierze firmowym drukarka też tego za bardzo nie ogarnęłaby, a jakby drukowali dla oszczędności w czarno-białym, to już w ogóle #!$%@?. :)
@lordgargu: o matko, jakież #!$%@? wykopu wyszło xD

#!$%@?ąc od kwestii technicznych

aha i jeszcze coś takie rzeczy zapisuje się do *.png, a nie *.jpg


XD

to może warto poruszyć kwestię merytoryczną tego logo? Czy logo to #!$%@? "zdejmij gradient i jest w dechę"? Co ten znaczek ma oznaczać? Ja tam widzę chmurkę czatu/rozmowy + switch. Nijak nie łączy mi się to z nazwą, ani ze sloganem, chyba, że jestem już