Wpis z mikrobloga

Kochani Mircy,
dzisiaj skończyłem czwartą butelkę Alopexy 5% z cudownym #minoxidil i z tej okazji chciałbym podzielić się znaleziskiem, które odnalazłem dzisiaj. Będzie to porównanie mojego zarostu z początku maja (zdjęcie sprzed stosowania minoxa) oraz zdjęcia z końca września (po 3 butelkach) . Wiem, że to okres 4 miesiący, a ja wykorzystałem tylko 3 butelki ale muszę przyznać, że jestem troszkę leniem. Dodam również, że nie stosowałem wtedy mikronakłuwania i że to są tylko i wyłącznie skutki działania minoxa. Na górze oczywiście znajduje się zdjęcie z maja, na dole z końcówki września. Inny odcień skóry spowodowany jest okresem wakacyjnym podczas gdy którego dużo czasu spędzałem na dworze.
W razie jakichkolwiek pytań proszę pytać.
#minoxidil #zarost #broda
woho31 - Kochani Mircy, 
dzisiaj skończyłem czwartą butelkę Alopexy 5% z cudownym #m...

źródło: comment_1637008866sOjJKAlUJsLsY1azEbc33s.jpg

Pobierz
  • 14
@woho31: czemu okulista? Moim zdaniem lepiej jak facet jest ogolony. Plus taki zarost Ci moim zdaniem nie pasuje - niektórym pasuje, tobie raczej nie. Chyba, że zacząłeś słyszeć jakieś komplementy, że dobra zmiana?
@little_muffin: widzisz nie każdy ma taki sam gust. Nigdy nie będę dążył do długiej brody ale parodniowy zarost lubię bo ukrywa niedoskonałości mojej twarzy. Póki co od laski słyszę same pozytywne rzeczy więc cieszę się, że oboje w tej kwestii się zgadzamy. A co do porównania to zgodzę się, że porównanie różnych długości włosów może mylić, ale i tak widać duże zmiany uwzględniając dłuższy zarost na drugim zdjęciu. Wiele pustych miejsc
@Remus00: jeżeli nie będziesz miał powalonej odpowiedzi organizmu na mikronakłuwanie to warto to włączyć. Ja doszedłem do wniosku, że nie mogę robić mikronakłuwania bo po nim dostaje gorączki i bardzo łeb mnie boli mimo zachowania wszelkich zasad higieny.