Wpis z mikrobloga

w Palestynie (woj. Łódzkie tez cisza. Żadnych strzałów, ani łamania praw człowieka wczoraj nie zaobserwowałem.


@chestereeeek: Kojarzę Palestynę z wałbrzyskiego Sobięcina. Zamierzchłe czasy i normalny człowiek wolał się tam nie zapuszczać
  • Odpowiedz