Wpis z mikrobloga

#covid19stats #covid19 w sumie olałem temat covida, nie jestem na bieżąco, ale 11.11 minął rok jak miałem c19. Od 2 dni katar i zle samopoczucie, temp. Raczej poniżej 36,6 i od wczoraj wieczór znowu nie czuje (węch i smak). Zaszczepiony 2 dawkami w czerwcu/lipcu tego roku. Czy jestem niebywałym szczęściarzem i to Głowno znowu dostałem??? Roznica jest taka że obecnie mam mega katar, poprzednio zero.Wzialem dziś wolne, zaraz walka żeby się gdzieś dodzwonić do lekarza...
  • 16
tak zmniejsza transmisję że nie ma żadnego związku miedzy stopniem wyszczepienia bydła a ilością przypadków....


@Adam_Prosty: tak samo zapinanie pasów bezpieczeństwa nie ma nic wspólnego - od czasu wprowadzenia pasów bezpieczeństwa (nawet zapinanych przymusowo) ilość ofiar wypadków drogowych wzrosła

I to nie tylko ulubiony Izrael gdzie 90% dorosłych zaszczepione a im #!$%@?ło przypadki w kosmos...


@Adam_Prosty: takie głupie pytanie, czemu kłamiesz? 67,9% to stanowczo mniej niż 90%
megawatt - > tak zmniejsza transmisję że nie ma żadnego związku miedzy stopniem wyszc...

źródło: comment_1636959922aLpbGwDrZmmORYS0rUdVDN.jpg

Pobierz
I to nie tylko ulubiony Izrael gdzie 90% dorosłych zaszczepione a im #!$%@?ło przypadki w kosmos...


@Adam_Prosty: sprawdz jeszcze raz bo jak zyjesz w szurskiej bance informacyjnej to mogles przegapic moment gdy przestalo sie przytaczac aktualne dane bo zachorowan juz tam prawie nie ma. :)

https://www.worldometers.info/coronavirus/country/israel/

szczepienie nie chroni przed infekcją. W PL 40% pozytywnych PCR to szczepieni mimo iż szczepionych mniej się testuje....


@Adam_Prosty: raczej mimo iz szczepieni sa
sprawdz jeszcze raz bo jak zyjesz w szurskiej bance informacyjnej to mogles przegapic moment gdy przestalo sie przytaczac aktualne dane bo zachorowan juz tam prawie nie ma. :)


@maniac777:
skup się
...
wytęż umysł
...

SEZONOWOŚĆ !!!
w bańce "I Fucking Love Science" było coś takiego czy tylko poziom zaszczepienia?

raczej mimo iz szczepieni sa znacznie bardziej liczna grupa, a wsrod grup ryzyka szczepionych jest wielokrotnie wiecej niz nieszczepionych.


@maniac777:
skup się

...

wytęż umysł

...

SEZONOWOŚĆ !!!


@Adam_Prosty: Skup się
...
wytęż umysł
...
spójrz na globus
...


raczej szczepieni roznoszą wirusa jak #!$%@? bo nikt ich nie pakuje na kwarantannę i nie wysyła na testy...


@Adam_Prosty: Tak "roznoszą jak #!$%@?" że mimo iż stanowią większość to wśród zgonów, IOMÓW, hospitalizacji i wykrytych zachorowań we wszystkich grupach wiekowych jest znaczna nadreprezentacja niezaszczepionych. ( ͡° ͜ʖ ͡°
Tak "roznoszą jak #!$%@?" że mimo iż stanowią większość to wśród zgonów, IOMÓW, hospitalizacji i wykrytych zachorowań we wszystkich grupach wiekowych jest znaczna nadreprezentacja niezaszczepionych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maniac777:
czy Ty rozróżniasz infekcję od hospitalizacji ?
szczepionka nie chroni przed infekcją Deltą. ogarniasz?

Izrael jest na tej samej półkuli.


ta serio? może sezon grypowy to nie tylko półkula? no nie może być...
Adam_Prosty - > Tak "roznoszą jak #!$%@?" że mimo iż stanowią większość to wśród zgon...

źródło: comment_1636972779d0GJVib9fvZNNeLvS1xolL.jpg

Pobierz
czy Ty rozróżniasz infekcję od hospitalizacji ?

szczepionka nie chroni przed infekcją Deltą. ogarniasz?


@Adam_Prosty: Chyba jedynie w świecie szurów. Chroni. Nie w stu procentach, ale chroni przed infekcją, zachorowaniem, hospitalizacją, oiomem i zgnmem też ;)

ta serio? może sezon grypowy to nie tylko półkula? no nie może być...


@Adam_Prosty: Akurat sezon grypowy to jest półkula i w czasie gdy u nas nie występuje pojawia się na pókuli południowej, gdy
maniac777 - > czy Ty rozróżniasz infekcję od hospitalizacji ?
szczepionka nie chroni ...

źródło: comment_16369735414jF9ZdJr9sAlia5ooTsGOK.jpg

Pobierz
Chroni. Nie w stu procentach,


@maniac777: a w ilu?
daj dane tak po 5 miesiącach od szczepienia. Bo większość polaków zaszczepiła się przed czerwcem.
jak są teraz chronieni? XD

Akurat sezon grypowy to jest półkula


@maniac777: gówno prawda, no może ćwierć prawda...
jest kilka czynników więcej niż tylko półkula...
polecam książkę
"The Transmission of Epidemic Influenza" R.E. Hope-Simpson
wszystko tam jest opisane.

a egiptowi #!$%@?ło przypadków jak przyspieszyli z szczepieniami
a egiptowi #!$%@?ło przypadków jak przyspieszyli z szczepieniami :)


@Adam_Prosty: no i jest fikołek... w Izraelu "90%" wyszczepienia (wg Ciebie) i ilość zakażeń spada bo wg Ciebie najwyraźniej skończył się sezon grypowy, a u sąsiada Izreala wywaliło ilość zakażeń w górę bo szczepią ;)

Ustaw sobie Charmandera w awatarze ;)

daj dane tak po 5 miesiącach od szczepienia. Bo większość polaków zaszczepiła się przed czerwcem.

jak są teraz chronieni? XD


@