Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pytanie Kto z was chodzi na profesjonalne masaże #nuru? W jakich miejscach i przedziałach cenowych szukać najkorzystniejszych ofert?

Czytałem wiele wpisów sugerujących, że to dobra alternatywa dla #roksa i #divyzwykopem. Cenowo wychodzi podobnie, dziewczyny są podobno ładniejsze i sympatyczniejsze, muszą się bardziej starać, mają ograniczoną liczbę klientów dziennie, a sam #masaz ma korzyści zdrowotne. To także mniejsze ryzyko kontaktów z półświatkiem i chorób wenerycznych (brak penetracji, olejki/żele mogą mieć własności dezynfekujące).

Równie ciekaw jestem, czy takie usługi świadczą też studentki i absolwentki #fizjoterapia, przy okazji mogąc wprowadzać elementy #rehabilitacja - wtedy byłoby to bardzo korzystne cenowo rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy normalnym rynku matrymonialnym preferowałbym takie zabawy w ramach stały #zwiazki, ale 6/10 i spokojne usposobienie mnie wyklucza.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61912fb56d062d000ad427bf
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#pytanie Kto z was chodzi na profes...

źródło: comment_1636906620v6X7MtuM1JIf2IivSH1q5i.jpg

Pobierz
  • 10
AfrykańskaKuropatwa: Jako profesjonalny masażysta i rehabilitant błagam was Mirki o jedno. Apeluję do całego wykopu. Nie dokładajcie do branży masażowej już i tak EKSTREMALNIE gigantycznego branżowego problemu SPERMIARSTWA. Błagam was, bo to się nadaje na osobny wpis i znalezisko xD Spermiarzy, którzy w trakcie medycznego masażu sekretnie walą konia i w połowie zabiegu zaczynają się spuszczać już nam wystarczy xD Wiele masażystek przyjmuje wprost dyskryminującą wobec facetów postawę i im się
AnonimoweMirkoWyznania - AfrykańskaKuropatwa: Jako profesjonalny masażysta i rehabili...

źródło: comment_1636909342tIzpIQrvjtB6UtHmQunWkw.jpg

Pobierz
dobra alternatywa dla #roksa i #divyzwykopem. Cenowo wychodzi podobnie, dziewczyny są podobno ładniejsze i sympatyczniejsze, muszą się bardziej starać, mają ograniczoną liczbę klientów dziennie


@AnonimoweMirkoWyznania: moim zdaniem nie, ale zależy kto czego szuka.
Cenowo podobnie, a ruchania ni ma - ja bardzo, bardzo rzadko korzystam z masażu. Jeśli już to wcześniej po normalnym ruchaniu #divyzwykopem, tak na dokładkę. Gdybym miał zamiast ruchania wziąć masaż to zapewne czułbym później tylko
UprzejmaMarzycielka: AfrykańskaKuropatwa: Ale Panie Masażysto, proszę czytać ze zrozumieniem - ja nie chodzę na masaże lecznicze/sportowe z zamiarem realizowania czegokolwiek o charakterze erotycznym! Zadaję pytanie dotyczące masażu o charakterze erotycznym, i w ramach jednego z podpunktów pytam o to, czy niektóre masażystki nuru nie mają doświadczenia z fizjoterapią i rehabilitacją, dzięki czemu można połączyć przyjemne z pożytecznym.

@Budo Obawiam się, że setki wiarygodnych prac naukowych i statystyk dot. aktualnej zapaści na
AnonimoweMirkoWyznania - UprzejmaMarzycielka: AfrykańskaKuropatwa: Ale Panie Masażyst...

źródło: comment_16369158547kfaWxsD0do9MK9HyawS3D.jpg

Pobierz
@AnonimoweMirkoWyznania: AfrykańskaKuropatwa co ty #!$%@? typie, przecież OP nie chce iść na masaż leczniczy, tylko masaż erotyczny xD
OPIE jeśli chodzi o masaże to różnie bywa. Kolega wyżej pisze, że woli usługę stricte seksualną, ja np. wolę iść na masaż i poleżeć sobie z dziewczyną. Co kto lubi. Na niektórych masażach masz też opcje zakończenia oralem, także bierz też to pod uwagę. A co do tego czy masażystki mają doświadczenie z
Obawiam się, że setki wiarygodnych prac naukowych i statystyk dot. aktualnej zapaści na rynku randkowym lepiej opisuje rzeczywistość niż anegdotki pt. "kobiety paczom na dobre serce, każdy kogoś kiedyś znajdzie, znajomy znajomego jest 3/10 i znalazł kobitę, weźmiesz ślub i bydziesz mioł dzieci to ci się łodmieni".


@AnonimoweMirkoWyznania: nie masz pojęcia o czym piszesz. Zapaść na rynku randkowym to jedno, a to na co patrzą kobiety to drugie. Te dwa zagadnienia
UwielbianaLama: chodziłem parę razy - tak jak mówią poprzednicy - zalezy na kogo trafisz. Mi sie raz zdarzylo ze trafilem na hiper fajna dziewczyne - mysle ze byla poczatkujaca w temacie - i wiem ze mi nie uwierzycie to oprocz masazu to sie z prawdziwa przyjemnoscia wypieprzylismy:)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua