Wpis z mikrobloga

Wygląda jak metin 2


@trejn @Reevhar @KaiserBrotchen No cóż, nie wybrałem najlepszego miejsca, ot zadupie po środku niczego.
Niemniej graficznie gra wygląda bardzo dobrze, tekstury są dość wysokiej jakości, nie ma oznak powodzi na ulicach, jest miodzio. Jedynie do czego można byłoby się przyczepić to fakt faktem dość śmiesznie wyglądające facjaty bohaterów. Niektóre są dobre, ale większość wygląda dość nie poważnie. Tak po za tym to no nie wiem, pyka się bardzo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@trejn: Nie spiraciłem żadnej gry od lat (o ile była dostępna w sposób legalny), ale tu się chyba skusze.
Za darmo to chyba uczciwa cena.
@SarahC: Tak, losowy screen. I co z tego? Jutro mogę zarzucić mnóstwem świetnie wyglądających innych widoczków.

nawet w simsach 1 takich błędów nie było dla porównania xD

O jakie błędy chodzi? Dziś jedynie natrafiłem na 40cm niematerialnych skał na Mt. Chillad, a tak po za tym? Nic nowego tbh. Ale chętnie wysłucham, o jakie bugi chodzi.
@lodowka_z_piwnicy: jedyne miejsce w którym mógłbyś bezpiecznie zrobić screena nie obawiając się o błędy i niedociągnięcia w tle jest chyba w środku garażu na grove street, choc I tu mam wątpliwości

Dodatkowo, wszystko co wymieniłeś robią mody, uwaga - darmowe, w zasadzie to robią i dodają milion ciekawszych poprawek niż wszystko razem wzięte w definitive i to bez bugow.

Ja wiem że syndrom wyparcia motzno i próbujesz sobie usprawiedliwić wyrzucenie 3