Wpis z mikrobloga

@wszedzie_polityke_wpieprzy:@wszedziepolitykewpieprzy: generalnie ja mam w domu Maci wiec u mnie jak znalazl nie musze sie martwic o gry chociaz wszystko nie dziala w geforce now. Jakos jest naprawde dobra ale widac ze to stream. Kwestia jest tylko dobrego netu. Jak widzisz u mnie leci to na 5ghz router w pokoju obok. Ping mam na poziomie 11-14 do servera eu west, na lapku mam pad z ps4 i dziala wysmienicie.
@s---k , @SoulShredder tak polecam i daje rade jesli mozna na kablu podlaczyc z wifi najlepiej grac w tym samym pokoju gdzie router czasami zdarza sie lekkie chrupniecie ale to juz wada samego wifi na kablu nie widzialem zadnych powazniejszych problemow.

@LIBED: przeciez geforcenow to streaming gier wiec ogladasz stream jednoczesnie sterujac postacia. Te statustyki wlacza sie cmd+n.

@Habitican widze dupa ostro boli.
@wszedzie_polityke_wpieprzy: tak jakbys ogladal youtube przeciez ty odnierasz obraz wygenerowany na serwerze a wysylasz tylko swoje ruchy takze mac nie musi generowac zadnego obrazu. Normalne uzytkowanie tyle ze stream leci w 60 klatkach(tak mam ustawione). Co do grzania to tak jakbys film ogladal. Ja glownie gram na imac ze wzgledu na wiekszy ekran. To odpalilem tak dla picu bylem ciekaw czy pad z ps4 dziala bez problemu.
@wszedzie_polityke_wpieprzy: tak mozesz grac za free tylko czas oczekiwania moze byc duzy trzeb a wtedy albo poczekac albo poskakc po serverach i kolejka sie szybko zmniejsza. Takze nie trzeba wykupowac uslugi. Ja mam konto founders takze jeszcze place nizsza cene niz jest obecnie zeby nie czekac w kolejkach. Gre musisz miec swoja np ze steam lub epic. Poszukaj na youtube jak to wyglada:)