Wpis z mikrobloga

@lukecz To akurat prawda, bo Hikvision robi dla MW Power praktycznie te same modele kamer. Jakościowo i parametrami (jeśli rzeczywiście wybrał odpowiedniki) będzie to samo, marka wiadomo, że niżej więc powinien delikatnie wpuścić cenę.
Dzięki za info.
A może polecicie jakiś inny system monitoringu
Generalnie potrzebuję 4 kamer, z czego 3 dobre, a 4 bardzo dobra (na ok 25m i jak ktoś podjedzie pod bramę to aby dało się rejestrację odczytać). Nie mam też oświetlonego placu, więc ta "bardzo dobra" albo z doswietleniem, albo podczerwien może?
Lub chociaż jakich producentów szukać, aby to dobrze działało (no chyba że takie Hikvision czy MW Power jest wystrarczająco dobre,
@lukecz: Jak mi podasz model HIK-a, który był w wycenie i model MW Power, który chce Ci zamontować, to Ci napiszę czy to to samo i ile mniej więcej powinieneś na tym zaoszczędzić.
Co do marek ja jednak wolę potentatów: Hikvision i Dahua. Zawsze wszelkie nowinki sprzętowe są dawane w produktach własnych, pomoc techniczna jest zapewniona, choć ostatnio w #!$%@? lecą z serwisem (na gwarancji zwrot kasy, po gwarancji najczęściej nie
@HenryMorgan: Jednak widzę że zostawił sprzęt, oznaczenia na nim są takie:
KIP30-4M-MZW-MOTO
Lens: 3.35-10.05mm

a druga:
IPC-ACV-D304-FSDA/L 2.8mm

Kurcze nie podoba mi się to że na wycenie wymienili coś fikcyjnego, przecież wystarczyło by mi na spokojnie wytłumaczyć że to jest to samo. Teraz mam mieszane uczucia czy ten sprzęt spełni swoje zadania i czy jest warty tej ceny
Możesz coś o tym sprzęcie napisać? Z góry wielkie dzięki