Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak "gra się" w Fifę, żeby być prawilniakiem? #fifa #fifa21 #ps4 W to się gra online? Czy jako menadżer/piłkarz? Pogrywam sobie czasem, ale nie wiem jak się "powinno" w to grać. Jest jakaś Volta, w której nie ogarniam o co chodzi, podejrzewam, że mogę coś istotnego pomijać. #gry Chętnie też pograłbym sobie z kimś online, ale jakoś losowo i bez spiny.
  • 3
@Rabe: dwa główne tryby gry to tryb kariery menadżera i ultimate team, ten pierwszy raczej dla casualowych graczy, a ten drugi jest nastawiony na rywalizację, bo grasz z innymi graczami, budujesz skład itd.

Chętnie też pograłbym sobie z kimś online, ale jakoś losowo i bez spiny


to polecam sezony online, tam poziom graczy jest niższy, bardziej casualowy właśnie i gracie klubami, nie musisz samemu budować składu
dwa główne tryby gry to tryb kariery menadżera i ultimate team


@kurdelebele123: @Rabe: dla mnie najlepszy jest tryb kariery zawodnika. Robisz sobie sobie zawodnika jakiego chcesz (aczkolwiek nie możesz dać wszystkich statów na maxa jak w starych fifach) i ciśniesz całą ekstraklasę. Granie pomocnikiem ofensywnym który jest też maratończykiem, to świetna zabawa. Pomocnik, bo w ekstraklasie nie tylko przeciwnicy są słabi. Zazwyczaj pomoc jest najsłabszym elementem w drużynach i od