Wpis z mikrobloga

#naprawmywykop

Tak jak obiecałem, zaraz po opublikowaniu pierwszego rozszerzenia w sklepie google chrome:
https://chrome.google.com/webstore/detail/justjoinit-unofficial-ext/iamolclfgkfcgkphheafdjkgbbbdjfhb

Biore się za #naprawmywykop

- szczególy o co w projekcie chodzi - kliknij mnie!

Zapraszam wszystkich do zabawy.

W skrócie:
- tworzymy rozszerzenie do #chrome które naprawi/doda funkcjonalności do #wykop
- ludzie zainteresowani #programowanie również zapraszam do obserwowania taga. Będę wrzucać opisy dot. problemów i rozwiązań jakie napotkam podczas pisania rozszerzenia. Wszystko będzie się rozgrywać w #javascript

Wciąż zachęcam do zgłaszania swoich propozycji, lista nie jest zamknięta.

Obserwuj #naprawmywykop aby być na bieżąco lub dodaj na #czarnolisto

to be continued ヘ( ^o^)ノ\(^_^ )
highfiveguys - #naprawmywykop 

Tak jak obiecałem, zaraz po opublikowaniu pierwszeg...

źródło: comment_1636812514qYUygR26eMwsrpKS75sUVl.jpg

Pobierz
  • 5
@high_five_guys: ja mam izi ficzera - w edytorze jest przycisk link, domyślnie zamienia zaznaczenie w nawias kwadratowy i link w nawiasie okrągłym. No ale to sporo roboty usunąć link i wkleić nowy, więc co by było gdyby przed podmianą wyświetlał się javascriptowy prompt, do którego można wkleić link bez manualnej edycji treści w nawiasie?

Na reddicie to tak działa (chociaż nie wiem czy defaultowo czy przez dodatek RES).
@high_five_guys: ficzer ktorego ja bym chciał na wykopie, ale nie wiem czy jest to możliwe do zrealizowania wtyczką do przeglądarki: alternatywna strona główna, która wyświetlałaby tylko treści z wybranych tagów. Żeby odfiltrować politykę. Jest niby czarnolisto, ale po pierwsze trzeba ją regularnie aktualizować, po drugie ona chyba tylko ukrywa treści. To chyba działa tak, że jak cała główna/mirko będą zawalone polityką to nie zobaczę nic?