Wpis z mikrobloga

O cię #!$%@?, bo zaraz się #!$%@? z krzesła ze śmiechu XD Wywołaj wojnę między frakcjami, spal miasto elfów, uwolnij old goda, zniszcz koronę dominacji zsyłając plagę nieumarłych która niszczy azeroth, pomagaj jakiemuś kolesiowi z syndromem niekochanego dziecka który chce zniszczyć cały świat, bo rodzeństwo zabrało mu kredki i #!$%@?ło na wieczność do the maw, bo nie jesteś niczyją służącą (mimo, że przez 2 dodatki mu służysz), a na końcu aby się zrehabilitować postanawiasz pomóc innym dzięki mocy przyjaźni XD Scenarzysta płakał jak to pisał
#worldofwarcraft
Pobierz
źródło: comment_1636724590LzawIaQjbbFXQLSJ7p8f8O.jpg
  • 8
@Ekscentryczny_obserwator: sylvanas w sumie sama w sobie jest evenementem na skalę kosmiczną (co wyjaśnia motyw kosmologii w wowie) bo jej zachowanie dosłownie wygląda jakby była fanką illidana i postanowiła robić to co on tylko w tak #!$%@? sposób, że aż sami illidan postanowił zostać z tytanami żeby się na tą smutną parodię nie patrzeć. Zły antagonista pracuje z wrogiem, a tak na prawdę to on jest tym dobrym tylko udaje, że
@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: ale czego ty oczekujesz od WoWa? Jakiejś głębi? xD to uniwersum od dawna jest płytkie jak woda w klozecie.
-Thrall wielkie bobo "NJE, JA MAM TERAZ RODZINĘ, NIE BĘDĘ WODZEM"
-Jaina która dokonała LUDOBÓJSTWA w Dalaranie teraz od tak ma sztamę z Thrallem i resztą hordy (dobrze, że w BfA chociaż RAZ o tym wspomnieli xD)
-Przez cały ten czas jak jesteśmy w SL WSZYSCY wiedzieli jaki cel ma Jailer,
@marv0oo:

ale czego ty oczekujesz od WoWa? Jakiejś głębi?


Nie no tego nie powiedziałem, bo każdą postać można streścić "#!$%@?, #!$%@? jeb, za azeroth, o #!$%@? umarłem", ale tu już jest oczywiste #!$%@? logiki i godności odbiorcy XD

-Przez cały ten czas jak jesteśmy w SL WSZYSCY wiedzieli jaki cel ma Jailer


tu się nie zgodzę, bo patch 9.0 lorowo był zajebisty, ale potem wszedł 9.1 i tu cały czar prysł
tu się nie zgodzę, bo patch 9.0 lorowo był zajebisty


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: dla mnie 9.0 był spoko lorowo. Nie był zły, ale nie był też jakiś mega. Dobre w tym było to kminienie o Dreadlordach, o Primusie, o Brokerach, Venari itd.
Mnie w Lore 9.2 najbardziej ciekawi to co mówili, że to ma być "ostatni rozdział pierwszej księgi Warcrafta" - że 9.2 ma być ostatnią częścią tego co budowali od Warcrafta 1,
@marv0oo: tu chyba chodzi o to, że od teraz wydarzenia w wowie nie będą w żaden sposób powiązane z serią warcrafta, bo w sumie wszystkim już #!$%@?śmy i brakuje oponentów, a jailer ma być po prostu wytłumaczeniem dlaczego z gości którzy tłukli old godów, burning legion i takie tam nagle chodzą po lesie i zbierają grzyby, bo uwaga "teraz nie może być rasizmu, wojny i przemocy"
@Fileperek: tak wygląda sylvanas
shadowlands będzie teraz dobrą wróżką która pomaga nam pokonać jailera i w ogóle make peace not war


@Fenoloftaleinowy_Chrabaszcz: Aa teraz rozumiem. Czyli jedno wielkie XD. Mogli ją #!$%@?ć pod koniec tego raidu, a nie będą ją wybielać teraz. Powinna ona spłonąć na stosie, albo zostać zabita przez Tyrande.