Wpis z mikrobloga

  • 10
@VrubeL Uwaga dzisiejsze skandale:
- Rozbita szyba w pociągu
- Ktoś nasikał w metrze
- Spalony Tusk i jego komentarz na twitterze
- Spalona flaga Niemiec
- Łysy Trzaskowski, obrońca Warszawy, bo w końcu trasa przemarszu została posprzątają
- Dziewczynka pluje na flagę LGB i T
- Wulgarne okrzyki i faszyści
I mój ulubiony: Konfederacja zauważyła, że PiS próbuje upartyjnić MN. Szkoda, że nie zauważają, że w wielu innych sprawach mają rację
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fako: ja, nikogo nie zapraszam na marsze i nie uczestniczę w spędzie bydła pod nazwą marsz niepodległości czy jaki kolwiek inny marsz. Z resztą ja gardzę dumą narodowa opartą na fakcie że los chciał że się urodziłem polakiem. No faktycznie #!$%@?, super pomysł, do dumy.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VrubeL: porównuję twoje pytanie o ilosc faszystow idących w marszu. Jakby ilość tych ludzi miała znaczenie zamiast samego faktu że ONR ich zaprasza i biorą udział.
@steemm ale jaki wpływ ma 99% normalnych osób idących w MN na to z kim idzie? Przecież tam jest cały przekrój społeczny w tym i patusy różnej maści. Na szczęście w zdecydowanej mniejszości. Ludzie mają potrzebę wziąć flagę i iść a nie zastanawiają się stojąc pod rotunda czy przypadkiem na czele MN które właśnie schodzi z mostu nie idą jacyś faszyści z Włoch. Mi też z nimi nie po drodze więc szedłem
Pobierz
źródło: comment_1636652658cIg4al35Opp0Eq72tAX75z.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@VrubeL: wpływu nie ma żadnego ale niesmak pozostaje, to jest idealnie taki sam temat jak w, przypadku tematu gdy chodziło o azylantów z podobno syrii, zwolennicy pisali że azylantów są tysiące a przeciwnicy pytali a co jak, tam jest terrorysta z isis to zwolennicy pisali ze to mały odsetek ludzi, czujesz teraz? Zamiast od razu napisać że to w #!$%@? słabe to broniłeś że większość jest normalna.
@steemm >ja, nikogo nie zapraszam na marsze i nie uczestniczę w spędzie bydła pod nazwą marsz niepodległości czy jaki kolwiek inny marsz.

A ja zapraszam?
Mam jedną radę, przestań robić fikołki bo kark sobie skrecisz
@steemm ale co chcesz udowodnić tym zdjęciem? Kolejne fikołki robisz? Mogę ci wysłać jeszcze z 10 gdzie nie zobaczysz żadnego takiego pajaca tylko właśnie rodziny z dziećmi, osoby starsze młodsze cały przekrój. Mogę ci wysłać zdjęcie kobiety w koszulce z napisem Einstein was a refuge i z piorunem na maseczce. Gdyby na MN przychodzili tylko zwolennicy berkowicza i MW i kibole to by tam było góra 5 tysiecy