Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 24
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś rocznica odzyskania niepodległości! Dosyć spania ( ͡° ͜ʖ ͡°) 07:02:00, Czwartek, 11 listopada 2021. Imieniny: Marcina, Batłomieja, Teodora. Słońce podniesie się dziś o 07:08. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 8 godzin i 45 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:53. Ciemna noc zapadnie o 17:16, ale gwiazd można wypatrywać od 16:32.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dziś rocznica odzysk...
  • 10
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@micke: witam wszystkich. U mnie szron na samochodzie, ale i ładnie słoneczko świeci. Coś czuję, że będzie dziś rześko i ładnie na dworzu. Miłego dnia!
  • Odpowiedz

Dzień dobry!
Mamy czwartek. Przyjechałem do domku więc ten weekend spędzimy na leniuchowaniu. Flaga wywieszona powiewa na tarasie. Sielanka.
Miłego dnia. Trzymajcie się zdrowo i uważajcie na siebie. A ode mnie Bomba na parlament.
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz
Czołem :) ja już prawie zdrowy, w końcu przespałem noc. Kawkę popijam, młodsza ma manię na kucyki ponny więc od rana udaję Fluttershy. Izolacja jutro się kończy i w końcu wyjdę na dwór, sklep odwiedzę, sam nie wiem co jeszcze zrobię. Trzymajcie się ciepło i koko dżambo i do przodu. Hej.
  • Odpowiedz
Dzień dobry

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Jeszcze w łóżku, ale powoli się zbieram, niebieski coś o śniadaniu mówi. Potem idziemy na rogala, jakiś spacer, zobaczymy.
  • Odpowiedz