Wpis z mikrobloga

jest bardziej mocna potrzeba przynależności plemiennej, albo jesteś z nami albo jesteś wrogiem i tak ciągle.


@WypadlemZKajaka: to wydaje się bardziej wykreowane przez partie i telewizje na potrzeby dzielenia ludzi. Podobnie, zwłaszcza na wykopie widać inne sztuczne podziały, które są budowane i utrzymywane w społeczeństwie, tylko po to by napuszczać na siebie ludzi.
Młodzi i starzy, grażyny i jessici, seby i janusze, wieś i miasto, nauczyciele, lekarze, kobiety i mężczyźni. To
@WypadlemZKajaka: A ja jestem socjaldemokrata, który jest za aborcja, eutanazja, ziołem i małżeństwami tej samej płci, a jednoczenie bije brawo straży granicznej xD Mało tego, jestem przeciw islamskiej emigracji i za użyciem siły. Jako człowiek strony lewej popieram tez karę śmierci, wolny rynek i prawo do własności, które powinno być święte ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na dodatek uważam, ze programy społeczne mające na celu mieszanie ras i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WypadlemZKajaka: ale masz jakieś zastrzeżenia co do humanitarnego traktowania ludzi, którzy próbują NIELEGALNIE sforsować granicę, będąc na terytorium obcego państwa? Z tego co wiem to Białoruś, która się nimi powinna przejmować odmawia przyjęcia polskich konwojów humanitarnych...