Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuje w #uk i w okolicach marca oglosili ze bedziemy musieli wrocic do biur przed koncem roku. Wczesniej jak i podczas lockdownu niezle sie roztylem i to byl ostatni dzwonek zeby cos z tym zrobic. Nie chcialem wracac jako ulana swinia wiec postawilem sobie cel i do roboty.

W szesc miesiecy zrzucilem 28 kilogramow (z 118 na 90) tkanka tluszczowa z 28% na 14%. Chodzenie po 10 km dziennie, bieznia, rowerek i cwiczen PHUL plus mocna #dieta . W piatki wieczor musialem chodzic spac w okolicach 21h bo inaczej chodzilo za mna piwo, burger i jedzenie na miescie. W soboty i niedziele wstawalem przed 6 by na pusty brzuch pobiegac po okolicy zamiast jesc duze tluste sniadanie. Ciagle musialem cos robic bo inaczej nachodzily mnie mysli o pizzy, hamburgerach, kebabie czy lodach. Jak tylko siadalem na chwile do jakiegos serialu to od razu mialem ochote na cos do jedzenia. Pare razy sie zlamalem a pozniej mialem wyrzuty sumienia za te cheat days.

No ale ja nie o tym. Wracam do biura i ludzie zaczeli zauwazac ze niezle zmienilem swoja sylwetke przez ten okres czasu. Ogolnie wszyscy byli pod wrazeniem ale oczywiscie pare brytyjek mialo skwaszone miny. Czemu? Bo podobno one tez sie odchudzaly i zrzucily kilogramy ale nikt tego nie zauwazyl. No to ja jako "dobry" """kolega""" postanowilem pogadac z nimi, wypytac sie jak im sie udalo niepodjadac podczas lockdownu, jakie cwiczenia? Moze OMAD albo keto? A co tam

Okazalo sie ze polecialy sobie do Turcji, Polski, Ukrainy by zrobic sobie operacje Bajpasow gastrycznych (RNY Gastric Bypass). Oczywiscie wszystkie mowily jak to super ciezko im bylo z rehabilitacja, ze drogo to kosztowalo, ze maja teraz wiszaca skore i ze ogolnie najtrudniejsza rzecz w zyciu. Oczywiscie ani jednego slowa gratulacji w moja strone.

Ale sie wkurzylem w srodku. Ale mi podniosly cisnienie. Jak mozna porownywac zaplacenie by zmniejszyli zoladek do miesiecy wyrzeczen i cwiczen? I one smia mowic ze im tak ciezko? Typowa brytyjska mentalnosc - nazrec sie a pozniej zaplacic za liposukcje albo RNYGB i tak w kolko. A ja idiota zamiast poleciec do Turcji to wstawalem o 5 rano codziennie na trening.

Tez uwazacie ze takie "odchudzanie" to oszustwo?

#odchudzanie #silownia #bekazgrubasow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618bdcd4412b5f000aa8b601
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Odchudziłeś się dla oklasków i gratulacji? Fajnie, ze zrobiłeś coś dla siebie. Dla siebie. Ale innych to #!$%@?. Czujesz, że dużo Cię to kosztowało i stąd to rozgoryczenie, ale o jakim oszustwie mówimy, nie ma boga odchudzania, który rozgrzesza ze „sprawiedliwego” zrzucania wagi. Ciesz się ze swoich osiągnięć i poprawienia stanu zdrowia a nie rozliczasz innych czy się sprawiedliwie odchudzają
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: mam takiego goscia w pracy, juz kiedys o nim pisalem, ze marudzi ze probowal wszystkich diet i nic nie schudl, jak ze mna poszedl na silke to po tygodniu wymyslil ze ze wzgledu na covid bedzie odpowiedzialny spolecznie i nie bedzie chodzil na silke itd, typowy len smierdzacy co zawsze sie oszukuje.
No i teraz wymyslil sobie ze wytnie se zoladek, schudnie a potem ze mna pojdzie na silke i
@AnonimoweMirkoWyznania: wiesz zrobiłeś to dla swojego zdrowia i dłuższego życia bo medycyna nie zna 80 Latków z grubym bebzobem, ciekawe dlaczego.
A że te babki zrobiły liposukcja i operacje na zaoladku to tak jak by ktoś nie mył zębów i same powypadały I potem szczerbaty by wstawił implanty i się żalił jak to się musiał strasznie nacierpiec.

W sumie nie namówisz nikogo na siłę do aktywności fizycznej, a im starsze osoby