Wpis z mikrobloga

@harnasiek: Ja po prostu nie rozumiem tej potrzeby interakcji z dodaną złośliwością. Może ciężko sobie to na wykopie wyobrazić, ale to też są ludzie, bez względu na ich motywację przedostania się na teren EU. Oczywiście na wykopie już wisi wyrok ze są to niszczyciele naszej wspaniałej europejsko-lechickiej cywilizacji.
W ostateczności naprawdę żartownisie mogliby zostawić robotę straży granicznej i policji - przecież tak wspaniale sobie radzą ze wszystkim, to po co im
jakich problemów? że ludzie nielegalnie chcę przejść do innego kraju?


@Damianowski: moze nie zauwazyłeś ale oni nie chcą się przedostać ze swojego domu do naszego kraju, tylko przebywają na terenie kraju przejętego przez mafioze łukaszenko i jego słuzby. Teraz juz twój mózdzek ogarnął?
@Damianowski: Napisz mu tak:

„posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do berlina. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 4000 euro i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.