Wpis z mikrobloga

@paciak11: No co. Kiedyś te 20 giga obrazków trzeba nazwać. I to tak żeby potem znaleźć, wątpię pamiętać wszystkie nazwy. Lecę skojarzeniami i walę co pierwsze do głowy przyjdzie.

  • Odpowiedz