Wpis z mikrobloga

hejka mirki, studiuje matematykę dziennie i infe zaocznie, infa na prywatnej uczelni a matma na politechnice, nie jakiejś topowej ale dość ogarniętej. Moje pytanie, co robić we własnym zakresie, żeby jakoś powoli (bez p---------a mi tu spaniu 2 minuty na dobe, jedzeniu cementu i pracy 30 godzin) się rozwijać? Angielski poziom C1, mam certyfikat CAE, chodzę na kurs z niemieckiego, mocne A2 z planem B2 do połowy 2023. Jakich techonologi się uczyć? Obszar który najbardziej mnie kręci to inżynieria finanswoa, data science. Mój plan teraz to było ogarnięcie Pythona na taki przyzwoity poziom, zrobienie jakiegoś kursu na udemy z web deva, żeby mieć chociaż jakieś pojęcie o tym, i pozniej wlasnie nie wiem, staz? Jakiś kurs? lvl 20 here.
#pytanie #pracbaza #studbaza #korposwiat #programista15k #programowanie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gymboy: jesteś młody i masz dobre możliwości z tego co mówisz. Pythona warto się uczyć, bo ma numpy i scipy, ale jak pójdziesz na staż w czasie studiów to pewnie utkniesz już w web devie na zawsze i żeś przepadł l.
  • Odpowiedz
@wpoldokomina: wiesz co, myślę szczerze na start o czymś lajtowym, jak np business analyst. Staży jest bardzo dużo i wydaje mi się że spoko na start na wakacje na pewno będę cisnąć do jakiegoś korpo na data analyst intern albo coś z analizą finansowa. Jeśli kiedyś przeczytasz mój wpis, że pracuje w webdevie, wiedz że jestem człowiekiem pokonanym xD
  • Odpowiedz
@gymboy: Z tego co opowiadasz to jestes ogarniety, jesli nie klamiesz. I pytasz w internecie o takie rzeczy? Ludzi ktorzy nie znaja twojej sytuacji, nie widzia z czym wiaze sie twoja nauka, sami prawdopodbnie sie nie ucza ale zawsze gotowi do dawania rad innym? Ja zawsze olewam takie p---------e bo szkoda mi ryzykowac wlasnym czasem dla w c--j niepewnych rad randomow z internetu. Obracasz sie na uczelni? Tam pytaj osob
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Obywatel: w sumie racja, na razie skupie sie na tym pythonie i ogarnieciem tego kursu z web deva + na studia rzeczy ale tam raczej robimy pierdoły. jak to skończę to zacznę dumać jak nauczyć sie tej analizy na takim spoko poziomie, może jakiśkurs stacjonarny bym ogarnął
  • Odpowiedz