Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest debilnego w działalności naszych dwóch ukochanych feministek które piszą książkę o incelach?
To że mówiąc o incelach określają ich jako wąska grupę zaburzonych mężczyzn którzy są zaburzeni i nie ruchają ponieważ patriarchat i w ogóle za mało feminizm wspierają.A przecież ten problem przynajmniej jeśli chodzi o znalezienie sobie partnerki na stałe dotyczy ogromnej liczby przeciętnych mężczyzn,w tym mnie.
Wszelkie próby poznania swojej luby mogą często wiązać się z ogromnym obciążeniem dla psychiki możesz dostać od groma odrzuceń i być w sukowaty charakterystyczny dla kobiet sposób zwodzony za nos.
Jestes sympatycznym normalnym gościem ,dbasz o siebie i postanawiasz że może czas poznać jakaś partnerkę życiową i cieszyć się życiem.Wszystko pięknie
No właśnie niedokonca bo gdy zaczynasz ta grę to ujrzysz rzeczy którym się filozofom nie śniło a absurd zacznie gonić absurd i będziesz stawac na głowie,próbować poznawać kobiety na wiele sposobów ,pracowal nad sobą i swoim wyglądem itd a na końcu zostaniesz w samych gaciach.
Dojdzie do sytuacji gdzie miedzywami będzie świetny vibe,chemia i w ogóle cud i miód a później dostaniesz wiadomość że nie masz 185 cm wzrostu i ...nara,ghosting,zero respond.
Oczywiście nie możesz dociekać dlaczego tak jest i mimo zachęty feministek za faceci powinni mówić o swoich emocjach za próbę,delikatne dociekanie co sprawia że jest jak jest zostaniesz zlinczowany.
I tak o to z normalnego gościa stajesz się incelem i terrorysta.
Zaufajmy nieskończonej dobroduszności naszej Pati i Herzyk (nie pamiętam jak mają na imię), one na pewno coś wymyśla i wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

#blackpill #przegryw #feministki #logikarozowychpaskow
  • 12
A przecież ten problem przynajmniej jeśli chodzi o znalezienie sobie partnerki na stałe dotyczy ogromnej liczby przeciętnych mężczyzn,w tym mnie.


@JediKnight:

Sęk w tym że tak było ABSOLUTNIE OD ZAWSZE.
ale nie powodowało to toksycznych efektów

A teraz takie właśnie są. Głównie dlatego że część mężczyzn z tego odrzucenia przez kobiety stworzyła zrąb swojej tożsamości
Oni SAMI nazwali się incelami. Nie zrobił tego nikt z zewnątrz
Sęk w tym że tak było ABSOLUTNIE OD ZAWSZE.

ale nie powodowało to toksycznych efektów


A teraz takie właśnie są. Głównie dlatego że część mężczyzn z tego odrzucenia przez kobietystworzyła zrąb swojej tożsamości

Oni SAMI nazwali się incelami. Nie zrobił tego nikt z zewnątrz


@graf_zero: Co?!??????!!!
Setki lat temu to faceci się mordowali żeby zdobyć kobiety, gwałcić i jako niewolnice.
Jeszcze paredziesiąt lat temu gwałty były znaaaacznie częstsze niż obecnie.
To
A przecież ten problem przynajmniej jeśli chodzi o znalezienie sobie partnerki na stałe dotyczy ogromnej liczby przeciętnych mężczyzn,w tym mnie


@JediKnight: Poprawka, tutaj się nie zgadzam. Doczytałem że ty od mają poznałeś 50 kobiet i kilka przeruchałeś xD
Jako incel się nie kwalifikujesz.
Na pewno wiesz jak ciężko znaleźć laskę i też odczuwasz to jak wygląda rynek matrymonialny, ale jako incel już się nie kwalifikujesz. Nie ten level.
Wiecie co jest debilnego w działalności naszych dwóch ukochanych feministek które piszą książkę o incelach?

Zaufajmy nieskończonej dobroduszności naszej Pati i Herzyk (nie pamiętam jak mają na imię), one na pewno coś wymyśla i wspólnie znajdziemy rozwiązanie.


@JediKnight: No właśnie ta książka jest w sumie o niczym tak ostatecznie. Nie jest ani dla samych zainteresowanych (już było powiedziane wiele razy, że nie będzie tam żadnych rozwiązań), ani nie jest też ciekawa
(już było powiedziane wiele razy, że nie będzie tam żadnych rozwiązań),


@EastWestEast: Jakto nie? Mówiła że przedstawi tam badania że w krajach gdzie jest mniejszy gender pay gap to kobiety mają mniejsze wymagania.
@olaf_wolominski: Też prawda.

Mi się wydaje że zawsze jedni mają lepiej a inni gorzej jeśli chodzi o przegryw. To znaczy że są większe i mniejsze przegrywy.

Jeśli jednak chodzi o bycie incelem, to co z tego że ktoś lepiej wygląda jak i tak nie rucha i jest incelem. Jasne że lepiej być lepiej wyglądającym incelem niż gorzej wyglądającym incelem, ale i tak obaj są incelami jeśli nie umieją sobie znaleźć dziewczyny
@M_xxx:

Być może ale szczerze to nie czuje się jak jakiś normik.No ale rozumiem że ktoś może mieć gorzej niż ja ale jeśli rzeczywiście ktoś musi robić więcej niż ja żeby pobzikac(i to rzadko) to ciężko mi sobie wyobrazić jaką pracę wykonuje taka osoba bo moje zaangażowanie i ilość wysiłku w pewnym momencie było ogromne, wręcz podporządkowałem temu życie.
A tak naprawdę to tego ruchania nie było tak wiele,na pewno zaspokoiły
No ale rozumiem że ktoś może mieć gorzej niż ja ale jeśli rzeczywiście ktoś musi robić więcej niż ja żeby pobzikac(i to rzadko) to ciężko mi sobie wyobrazić jaką pracę wykonuje taka osoba bo moje zaangażowanie i ilość wysiłku w pewnym momencie było ogromne, wręcz podporządkowałem temu życie.


@JediKnight: To ci powiem. W przypadku takich osób żadna praca już nie pomaga.