Wpis z mikrobloga

@rakujp Wszystko co ma "ultra", "150", "+120%" etc. w nazwie będzie mało żywotne. Generalnie musisz wybrać albo białe, mocne światło albo trwałość. Ja jako kompromis mam Philips Vision Plus +60, świecą nieźle (choć imo bliżej żółtego niż białego światła), trzymają póki co rok, co jak na francuza jest myślę niezłym wynikiem.
@rakujp: @ZlodziejBilonownic: @Madmikepl: Ja mogę polecić Tunsgramy +200 kosztują około 60 dyszek. Naprawdę w nocy robią robotę i mając porównanie do Xenonów i Ledów jest wystarczająco dobrze(Gorzej od nowszych rozwiązań ale nie ma dramatu) Kwestię żywotności traktuję po macoszemu bo lepiej mieć dobre światła i częściej zmieniać żarówki niż jeździć na Long Life (Ale może to poprzez Volvo które ma zajebisty dostęp do żarówek i tam nawet piwa nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szlaufman: wcześniej jeździłem na słabych xenonach z popsutym poziomowaniem, różnice zauważyłem już po przejściu na zwykle h7 w nowym aucie. Myślałem też żeby jakieś ledy włożyć, ale tam chyba trzeba poziomowania no i jak w coś #!$%@?ę to mogę przywitać się z regresem
@rakujp: Ładuj +200 bo naprawdę dają radę. Jak odbłyśniki i klosze są git to zakładać. W Polskich gruzach sporo osób ma wypalone odbłyśniki i zakładają żarówki + 100000 a tak naprawdę trzeba robić kompleksowo. Wtedy widać różnicę ogromną
@rakujp: Ja polecam Osram, tungsramy miałem wrażenie że strasznie szybko straciły moc świecenia i po jakimś czasie świeciły bardzo słabo. W osram nie miałem tego efektu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rakujp: Ciężko mi powiedzieć dokładnie , w jednym samochodzie miałem tunsgramy , w drugim osramy. Tam gdzie były tunsgramy na początku świeciło super tak jak osramy lecz po jakiś nie wiem 3 miesiącach , żarówki zaczęły słabo świecić. W osramamch które mam dłużej nie zauważyłem różnicy w świeceniu dalej świeca tak samo a już długo je mam też są +150% czy tam 200% nie pamiętam już. Ja osobiście bym kupił osramy.