Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 153
Musiał na to czekać aż ponad 10 lat, ale… w końcu się doczekał!

Odkopałam z szafy mojego pluszaka z dzieciństwa (do którego mam z resztą ogromny sentyment) i postanowiłam zrobić dla niego nową stylówkę w postaci czapki, szalika i kocyka. Do wyzwania dodałam jeszcze jeden element - uraczyłam go również własnoręcznie wykonanymi okularami, bo przy tym wieku wzrok już lekko niedomaga. Mam nadzieję, że teraz nie będzie miał mi za złe, że już dawno poszedł w odstawkę. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dlaczego wybrałam opcję numer 1 z otrzymanego zestawu? Drugie zadanie było bardzo fajne, jednak ja z moją drugą połówką w głównej mierze mamy te same zainteresowania więc… nie stanowiłoby to dla mnie większego problemu czy wyzwania. Na trzecie zadanie nie miałam w pełni wolnego dnia, by móc zaplanować i wyruszyć w dłuższą podróż w wyznaczonym terminie. Pozostał punkt numer 1. Nie jestem w stanie oszacować ile to dokładnie kosztowało mnie godzin pracy. Powiem tylko tyle: baaardzo dużo. Szydełkowanie przed pracą, szydełkowanie po pracy i zarywając przy tym noce, ale czego nie robi się dla takich akcji? ()

Melduję wykonanie zadania!

______________

ZESTAW
1. Robótki ręczne, przygotuj się na jesień zrób własnoręcznie: szal, czapkę oraz koc.
2. Zaproś bliską osobę na wyjście związane tematyką z jego/jej hobby (wystawa tematyczna w muzeum, kino, teatr, pokaz, zlot, etc.)
3. Zorganizuj wycieczkę do Parku Narodowego - zrób relację fotograficzną.

#mirkowyzwanie #rekodzielo #szydelkowanie #handmade
Desstiny - Musiał na to czekać aż ponad 10 lat, ale… w końcu się doczekał!





Odkop...

źródło: comment_1636024352g3IqetjEPwMlKWMviLpHLV.jpg

Pobierz
  • 18