Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 40
755 275 + 88 = 755 363

Dawno mnie tu nie było, ale pomyślałem że skoro wykręciłem swój rekord życiowy to warto się pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Postanowiłem przetestować świeżo oddany odcinek WTR i przy okazji spełnić jedno ze swoich rowerowych marzeń i dojechać nad nasz kochany Bałtyk. Trasa? TOP!

Total explorer tiles: 588
Max cluster size: 149
Max square size: 10 x 10

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
Pobierz PaulLester1391 - 755 275 + 88 = 755 363

Dawno mnie tu nie było, ale pomyślałem że sk...
źródło: comment_1635976732DM06mnAptOR1UX7r7Acj4j.jpg
  • 7
@Zkropkao_Na Na ustawkę rowerową to i chętnie, ktoś lokalny mógłby pokazać jakąś fajną trasę, byle taka by dało się przejechać bez względu na rower (mtb/gravel/szosa), albo wspólnie zmierzyć się z mierzeją np z Jantara do Piasków i nazad, jak to u nas mówią :)
@s---k: Akurat w niedzielę pogoda była wręcz idealna

@ikov Patrząc po Twoich trasach to na 99% jesteśmy z tego samego miasta, a chyba nawet i z osiedla, więc niewykluczone że uda się ustawić. Tylko ostrzegam, że ja to taki rowerzysta mało spieszący się :)

@Zkropkao_Na Jestem za, ale pod warunkiem, że spotkamy się w połowie drogi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PaulLester1391: Ja rowerzystą pośpiesznym nie jestem, chociaż bym chciał i staram się zawsze jechać szybciej, niestety zwykle nie wychodzi :( Jednak moje przejażdżki polegają zwykle na tym, by jechać - jakieś postoje, zwiedzanie czy odpoczynek zazwyczaj sobie odpuszczam. Nawet nieraz mając jakąś fajną miejscówkę na zdjęcie czy postój to jadę dalej, bo nie chce mi się zatrzymywać. Z kimś innym staram się dopasować, ale typowa jazda rekreacyjna to raczej nie na