Wpis z mikrobloga

@wilhelm99: Prawda jak zwykle leży po środku. Wymagania kobiet tak naprawdę stoją w miejscu, może ostatnio nieco urosły. Problemem jest to, że sporo polskich facetów faktycznie przestało wymagać nie tylko od kobiet, ale też od siebie. Wzrost i wygląd mają jakieś tam znaczenie, im bardziej ich brakuje, tym bardziej trzeba nadrabiać osobowością i i ciekawą rozmową, więc laska dobrze mu doradziła. Zbyt ogólnikowo, ale co innego miała powiedzieć? Potwierdzeniem i wisienką
  • Odpowiedz
@Wkopanywykopany: flirtowanie wymaga pewności siebie, która musi mieć fundamenty w dobrym wyglądzie. Zbyt pewny siebie facet o atrakcyjności poniżej przeciętnej może wzbudzać jedynie politowanie. Skoro chłopowi brakuje wzrostu to powinien nadrobić wysportowanym ciałem i jakoś by się zrownoważyło
  • Odpowiedz
@Wkopanywykopany: generalnie da się osiągnąć jakiś tam rezultat ćwicząć gatkę, zachowanie i dobierając do tego ubrania itp, ale ja jak i wielu myślę mi podobnych daje sobie spokój z maxingiem wszystkiego, bo to już wymaga w ogóle zmiany własnej osoby u fundamentów i myślę że żadna kobieta nie jest warta aż takiego wysiłku, mówi się trudno, nie dla każdego są kobiety
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
Wzrost i wygląd mają jakieś tam znaczenie, im bardziej ich brakuje, tym bardziej trzeba nadrabiać osobowością i i ciekawą rozmową


@Wkopanywykopany: Nie, nie i jeszcze raz nie. Wzrost i wygląd muszą być zaakceptowane w pierwszej kolejności, żeby osobowość miała jakieś znaczenie. Nie można "nadrobić" niskiego wzrostu ani brzydkiej mordy. Te 2 rzeczy muszą zostać zaakceptowane, żeby można było iść dalej.

za osobowość dostasał wysokie noty, czyli ciekawie rozmawiał i potrafił zainteresować
  • Odpowiedz
Też prawda, ale dobrze, że poruszyłeś na chwilę temat wzbudzania politowania przez nadmierną pewność siebie u nieatrakcyjnych ludzi. Ja kolei zauważyłem, że tu nie chodzi o cechy wyglądu, na które nie ma się większego wpływu, lecz o te cechy, na które ma się wpływ, a zostały świadomie zaniedbane, typu niechlujne tłuste włosy, brudne długie paznokcie, nadwaga, zaniedbane zęby, niechlujny zarost. Na to ma się wpływ. Tak samo, uwaga, na rozwój własnej osobowości.
  • Odpowiedz
@PrezesBankuSpermy: Ty za to nie czytałeś ze zrozumieniem jego komentarzy i się zakopujesz na siłę w blackpillowym bullshicie, widzisz, co sam chcesz zobaczyć. Łukasz wyraźnie napisał, że wytknęły mu wzrost, ALE dostał wysokie noty za osobowość, lecz kolejny minus za brak flirtu. Wyraźnie z tego wynika, że panie jednak z nim rozmawiały i dały mu szansę się wykazać. Powtórzę jeszcze raz, ROZMAWIAŁY Z NIM, dostał wysokie noty za osobowość, czyli miło
  • Odpowiedz
@Wkopanywykopany: i to co teraz mi odpowiedziałeś to też jest prawda, jest możliwa do zrobienia ale nie jest realna, chodzi mi o to że faktycznie można w swoim życiu poznać odpowiednią kobietę ale niestety zdarza się to niezwykle rzadko. Dla samego siebie według mnie nie warto bo to by przeczyło logice no bo w końcu maxujesz wszystko po to by osiągnąć jakiś cel, celem tym jest kobieta/towarzystwo i tutaj właśnie pojawia
  • Odpowiedz
@Wkopanywykopany: Cóż, panie jedno myślą, a drugie mówią. Miały bardzo dobre serduszko i nie chciały, żeby chłopakowi było przykro ze względu na jego fizjojomię, więc jako powód porażki podały "słabe flirtowanie" xddd Oczywiście to co mówisz po części jest prawdą, ale blackpill sieje żniwo tak czy inaczej. Chada może zabić nieświeży oddech? XD - Wielokrotnie byłem całowany zanim zdążyłem umyć zęby
@Kebab_po_browarze: i to jest błędne myślenie. Ja zawsze wkładałem
  • Odpowiedz