Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie kiedy dowiemy się, co takiego Wiktoria #!$%@?ła w hotelu o czym mówią poszczególne osoby. Wydaje mi się, że gdyby ona była czarną owcą tej edycji to raczej przedstawiliby to tak jak z Luzia czy Ola w tamtym sezonie. Tutaj ewidentnie przez większość czasu była narracja, że grupa wyżywa się na jednej osobie i nagle po fali hejtu wszystko cichnie i robi się sielanka. Plus większe gity tego sezonu pokroju Mila czy Sary nie wyglądają jakby mieli do niej taki problem, sama Launo mówiła że ją przepraszała po skończeniu programu. Coś mi tu #!$%@? strasznie w tych zeznaniach starej gwardii i ich wiernych orędowników #hotelparadise
  • 4
@Marjaewa: Jakby mieli coś na Wiki to by to porostu pokazali. Myślę, że cała ta nagonka na Wiki była spowodowana tym, że uczestnicy czuli w niej zagrożenie. Upatrzyli sobie ja i koniec, a reszta poszła za grupą. Oczywiście Wiki nie jest święta, ale ja naprawdę często oglądałam live do momentu całej tej sytuacji i naprawdę oglądało się to z niesmakiem. Po całej tej akcji na live pokazuja co chcą,więc jak było
@hehebuja: Wróćcie jeszcze raz do momentu w którym weszła do hotelu i poznała dziewczyny (druga połowa 6 odcinka) to zobaczycie że grupa dziewczyn zbiła się od razu przeciwko niej. Klauno i Nono nie mogły z nią wysiedzieć przy stole, dziewczyny komentowały też jej wygląd, potem niemal alergicznie reagowały na kontakt Wiki z jakimkolwiek facetem.