Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Wylosowałam zestaw

1. Posprzątaj mieszkanie. Pochowaj rzeczy, które niepotrzebnie leżą na wierchu. Spróbuj sprzedać lub oddać to, czego nie używasz - uważaj, komu przekazujesz, niech to ma sens. Pościel łóżko, zetrzyj kurze, poodkurzaj i pościeraj podłogi, posprzątaj kuchnię i łazienkę. Czysty dom pozwoli Ci cieszyć się i miło spędzać dłuższe, jesienne wieczory. W nagrodę zrób grzane wino, zapal świeczki, włącz relaksującą muzykę, połóż się na kanapie - spędź miło czas w czystym mieszkaniu.
2. Wymyśl straszną historię do opowiadania w halloweenowy wieczór.
3. Przygotuj jesienne potrawy z dyni, jabłek, czekolady i orzechów - mogą być to różne potrawy lub jedna skomponowana w odpowiedni sposób - ważne, aby użyć tych czterech składników. Pamiętaj, aby sprawdzić czy są na pewno dobre i aby podać w relacji przepisy, z których korzystałeś, aby inni mogli też ich wypróbować. Możesz zaprosić znajomych na wieczór degustacyjny!

Sprzątanie jest robione na bieżąco, autorem zbyt dobrym nie jestem, za to miałam wykorzystać przepis na ciasto dyniowe więc dynia i orzechy są. A że słodyczy nigdy dość to wszem i wobec polecam ten przepis, gdzie wykorzystana była także czekolada. Jeśli chodzi jabłka to postawiłam na klasykę - kompot. Bardzo dawno miałam go zrobić, ale nigdy nie było dość motywacji. Teraz trochę o serniku - ogólnie nie polecam. :D Wyszedł zbyt słodki, a i tak nie zdążyłam polać polewą i ozdobić bo goście nie mogli się doczekać. Chociaż inni bardzo chwalili. Ciastka a'la pieguski będę polecać zawsze bo są szybkie w przygotowaniu oraz bardzo smaczne. A kompot idealnie nadaje się na jesienny jeszcze nie taki zimny wieczór.

#mirkowyzwanie
Pobierz Ayano - Wylosowałam zestaw 

1. Posprzątaj mieszkanie. Pochowaj rzeczy, które niepotr...
źródło: comment_16358939546HabgYSej8qlb7pqQTndJF.jpg
  • 2