Wpis z mikrobloga

Mireczki,

co jakiś czas katuję was pytaniami o moje auto Fiat #cinquecento. Prawda jest taka, że kocham je bez względu na wszystko bo jest łatwe w naprawach i tanie w utrzymaniu.

Staram się dbać o nie jak mogę, więc wziąłem go parę dni temu na serwis - wymieniłem wszystkie filtry, świece, kable WN, płyn chłodniczy, zrobiłem także płukankę w trakcie zmiany oleju.

Niestety, podczas podnoszenia lewarkiem od strony kierowcy zauważyłem, że z progiem jest coś nie tak, mimo że nigdy nie zwracałem uwagi na te miejsca, bo były odpowiednio zakonserwowane. Niestety, jak widać nie do końca :( szczególnie zmartwiła mnie ta dziura (prawy górny róg foto).

Coś można jeszcze z tym zrobić? Pomuszcie uratować moje cinkłacznto w holenderskim gazie. #blacharstwo #mechanikasamochodowa #mechanika #samochody
Pobierz MikeR - Mireczki,

co jakiś czas katuję was pytaniami o moje auto Fiat #cinquecento...
źródło: comment_16358505531ArvwfOobxS770wi5IaF66.jpg
  • 9
@PrezydentEvil: niestety, z tego rodzaju mechaniki mam dwie lewe ręce. Pooglądam jeszcze filmy na YT z udziałem tych preparatów i narzędzi co wypisałeś. Dzięki!

edit: aaa jeszcze mi się przypomniało, że z prepraratów antykorozyjnych najlepszy jest R STOP.