Wpis z mikrobloga

zgłaszanie czegoś policji to ostateczny ale desperacji i bezsilności,


@krucjan: ja tam od razu zgłosiłem kradzież roweru, bo to było miejsce monitorowane z kamerami. Na umorzenie czekałem 3 tygodnie.
  • Odpowiedz
a z policja to nie jest jak ze szpitalami? Pełno wezwań o każdą pierdołe. Ludzie jadą, zajmuja się czym mogą, a że braki kadrowe to się cudownie nie rozmnożą i niektórzy będą musieli poczekać? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@TheXArczi: no oczywiscie, ze jest tak. Jak jeden policjant ma 40 spraw kradziezy to mirki myślą, że on znajdzie każdy ich skradziony rower czy telefon co jest zwyczajnie
  • Odpowiedz
przecież w tym kraju zgłaszanie czegoś policji to ostateczny ale desperacji i bezsilności, w wypadku kradzieży ludzie sami szukają sprawców przez internet a rady o zgłoszeniu na policję często są traktowane z politowaniem.


@krucjan: no tak było
miliony Polaków codziennie znajduje złodziei i prowadzi śledztwa dotyczące zabójstw na własną rękę.
  • Odpowiedz
@krucjan: Ja raz zgłosiłem oszustwo z Allegro na Policji, wiedziałem, że nic nie zrobią, ale musiałem mieć papier z Policji o zgłoszeniu, żeby mi Allegro w 3 dni odesłało hajs xD

Policja umorzyła oczywiście, typ handlował elektroniką kilka lat na Allegro, kilka tysięcy pozytywów, ale nagle mu się znudziło i z 300 osób #!$%@?ł i się ulotnił z grubym hajsem.

I cyk, umorzonko.
  • Odpowiedz
Pomoże w dzikiej eksmisji xD policja ma na to wywalone.


@CukrowyWykop: chyba nie zrozumiałeś. Policja pomoże ale eksmitowanym osobom ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przecież legalnie nie można usunąć siłowo osób ze swojego mieszkania. Jeszcze im masz obowiązek opłacać rachunki xD była głośna sprawa że policja #!$%@? drzwi bo właściciel się zamknął w swoim mieszkaniu i wprowadzili jakąś patologie xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
przecież w tym kraju zgłaszanie czegoś policji to ostateczny ale desperacji i bezsilności, w wypadku kradzieży ludzie sami szukają sprawców przez internet a rady o zgłoszeniu na policję często są traktowane z politowaniem.

@krucjan: no i o to chodzi w państwie pomocniczym (a nie opiekuńczym) żeby państwo pomagało obywatelowi w tym czego sam nie umie a nie go wyręczało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pomoże w dzikiej eksmisji xD policja ma na to wywalone.


@CukrowyWykop: Nie ma, jak właściciel mieszkania w którym mieszkasz zamówi sobię ludzi którzy nielegalnie opróżnią mieszkanie z ciebie to policja nie podejmie interwencji o naruszenie miru domowego czyli de facto pomoże.
  • Odpowiedz