Wpis z mikrobloga

Dlaczego opłaca się dopłacić 2 czy 5 funtów na Amazonie?

- zamówiłem sobie kiedyś wkrętarko-wiertarkę Bosch GSB-120-Li (niebieska seria ale wiadomo....)
- przesyłka nie dotarła - chociaż tracking pokazuje, że dotarła
- szybki chat z obsługą klienta, dwa dni później paczka pod drzwiami,
- wiertarka popracowała ze dwa dni i faktycznie wymęczyłem ją mocno, strzeliło sprzęgło
- chat z obsługą klienta, wrzuciłem do paczkomatu amazona, tydzień później 'naprawiona' (nowa) wkrętarka u mnie
- leżała w szafie przez 3 miesiące, naładowałem wczoraj baterie żeby dzisiaj coś zrobić
- trzy minuty, dym ze szczotek
- call z Amazonem
- w środę nowa wkrętarka u mnie

Jak to kiedyś jakiś Miras stwierdził - "lepiej dogaduję się z panem hindusem z amazonu niż z własną żoną".
Satysfakcja klienta 11/10.


#uk #amazon #obslugaklienta
Wujek_Fester - Dlaczego opłaca się dopłacić 2 czy 5 funtów na Amazonie?

- zamówiłe...

źródło: comment_1635801898eitvBopMyfzQIrBrRa87yb.jpg

Pobierz
  • 7
zamówiłem sobie kiedyś wkrętarko-wiertarkę


@Wujek_Fester: polecam Makita DHP482Z 18V LXT, body obecnie za £48.58, uzywam bardzo duzo i wymagam od niej ciezkiej pracy. Od 2011 roku wciaz dziala jak nowa, ostatnio profilaktycznie przeczyscilem dupke i wymienilem szczotki.
Ta czarna wersja to limitowana edycja w tamtych czasach, nie do zajechania, przezyla dwa solidne remonty domu, kupno domu i niezliczone ilosci drewnianych projektow wliczajac dzialkowe klimaty w deszczu i sloncu (a nawet sniegu)
Makita DHP482Z 18V LXT


@papapapuga: Zacny sprzęt, jak ze szwagrem (jakkolwiek to brzmi...) stawialiśmy u mnie ścianki działowe to jechaliśmy na dwie wiertarki - właśnie ta Makita oraz ten śmieszny Topvork. Co prawda chińczyk ciężki ale jechał łeb w łeb z tą Makitą. Jak zdechnie to się zacznę za nią rozglądać.
Jak zdechnie to się zacznę za nią rozglądać.


@Wujek_Fester: Gdybym tylko mogl cos jeszzce doradzic w takim razie z wlasnego doswiadczenia.
Kupilem za jakies £180 te 10 lat temu ze standardowa bateria 3Ah, ktora wciaz dziala. Przez ten czas oryginalna ladowarka zglosila mi 3 razy uszkodzenie baterii (taka chyba zolta ikonka). Kilkukrotne wlozenie i wyjecie (jakies 5x) zmusilo do ladowania i tak wlasnie 3x w ciagu kilku lat. Wciaz dziala, chociaz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wujek_Fester: ja na infolini Russel hobbsa juz załatwiłem sobie trzeci mixer taki duży. Pierwszy zaczął głośniej działać. Działał ale głośno. Telefon na infolinię przysłali nowy. Po roku jakoś ulalamem w środku spust co zwalnia górna część i tylko w pewnym momencie łapie i zamyka się i działa. Telefon na infolinię- wyślemy nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°). I tak to się żyje w tym jukej. Nawet nie chcieli
adekad - @Wujek_Fester: ja na infolini Russel hobbsa juz załatwiłem sobie trzeci mixe...

źródło: comment_1635812809p3DCmYdnoK3t5TceTOc4Qa.jpg

Pobierz