Wpis z mikrobloga

Fajnie jakby ta ustawa zmieniła cokolwiek w kwestii zarostu, który mam świetny w przeciwieństwie do mojej polackiej mordy po jej zgoleniu. Jakoś żołnierzy i terytorialsów nikt za to nie gania. Co prawda jak wielu generałów mógłbym (?) nosić dumne januszowe wąsiska i jakoś nikt nie miał z nimi problemów gdy były modne. Kurde mamy 2021. No i fakt że włosy ogolone ale babki mogą śmigać z długimi byle spięte i w makijażu, co jest dyskryminujące i albo wszyscy albo nikt.
#wojsko #wojskopolskie #broda #armia #pis #mon
Patol0g - Fajnie jakby ta ustawa zmieniła cokolwiek w kwestii zarostu, który mam świe...

źródło: comment_16357042697tHvfEb9FQUbPP7zYgaeEE.jpg

Pobierz
  • 6
@julloblo: @marqsss: @wlhmw: Kiedyś pamiętam, że Szramka o to walczył, ale nie przebił się przez beton.

Paweł Szramka(obecnie koło poselskie "Polskie Sprawy", kiedyś Kukiz'15) w sprawie niejasnych przepisów dotyczących zarostu w wojsku interpelował dwa razy. Pierwszy raz w 2019 r. Po raz drugi, Paweł Szramka podjął temat w czerwcu br. Dlaczego właściwie polityk zajął się tematem, który na pierwszy rzut oka wydaje się mało ważny? - Niechciałbym, żeby żołnierze