Wpis z mikrobloga

@Pakulsky: Fejk, wszystkie kontenery są zamknięte na klódke. Sklepy nie są tak głupi żeby dobre jedzenie warte kilkaset PLN wywalać na śmietnik ¯\_(ツ)_/¯ nie wiem po uj tego kupujesz. Sam to zjadasz czy bezdomnym rozdajesz?
@userrrr: oj. Nie musisz mi wierzyć, ale po co miałbym kłamac jakimś typom, których nie znam? Do meritum - cześć kontenerów jest otwarta, cześć zamknięta. Chodzę tam, gdzie są otwarte. Cześć zjadam, cześć rozdaje biednym albo znajomym. Sklepy wywalają masę jedzenia. Wystarczy, że np. jeden pomidor w opakowaniu jest zepsuty to wyrzucają całe opakowanie, piwo kilka dni po terminie też wyrzucają, lekko uszkodzone opakowanie i wywalają. Nie rozumiem tego, ale jest
@Pakulsky: Nie rozumiem tylko kto normalny #!$%@? całe opakowanie pomidorów. Wystarczy #!$%@? zepsuty, pleśń sie nie przedostaje na pozostale
¯\_(ツ)_/¯ marnujo żywnośc, a dzieci w afryce głodujo
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pakulsky: U mnie wszystkie biedronki czy inne lidle mają zamknięte kosze dlatego moje oburzenie na Ciebie, że gdzie ty masz otwarte jak dzis kazdy sklep zamyka wlasnie przed menelami, bo szczają i srają ¯\_(ツ)_/¯