Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#psy #pieski #behavior Mój szczeniak 3 miesieczny wszystko połyka. Fragmenty zabawek, kawałki sznurówek, waty, włoski, liście, fugi wydrapuje spomiędzy kafelek żeby je jeść. Czy znacie sposoby jak tego oduczyć?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #617c58c40c44dc000ab19ca4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: takie żarcie niejadalnych rzeczy może wskazywać na problemy zdrowotne (ból brzucha) lub problemy behawioralne (problem z radzeniem sobie z emocjami). Weź obserwuj, kiedy najwięcej zjada.
  • Odpowiedz
OP: @hiperchimera: Że to normalne :|
Vegeta696: Je dobrze :3
@Seraphiel: Ma sporo zabawek, konga też, tylko że jak się przestanie patrzeć że się bawi albo zaczepiać zabawkę to wtedy cichaczem się na coś innego przerzuca albo zamiast podgryzać zabawkę to ją odgryza. Jak się mu wsunie pod nos zabawkę to gryzie ją z powrotem ale to też dopóki jest pilnowany. Większość fajnych gryzaków weterynarz pozwala dopiero
  • Odpowiedz
PijanaAlpaka: Przecież to maluch, który niedługo zacznie ząbkować! Gryzaki gumowe, dobrze by było kupić też takie do chłodzenia w lodówce (szeleszczą i zachęcają) i suszona cielęcinka.
Miałam przyjemność wychowywać dwa małe i wybredne rasowce, które zjadały i tapetę ze ścian i pestki na podwórku i to w tym wieku jest normalne.
Samo "zacznij karmić" to żart, bo szczeniakom trzeba trzymać odpowiednią dietę.
Za każdym razem jak próbuje coś nieodpowiedniego zjeść mów "fe" bo najłatwiej tym zareagować.
W Pepco są super szeleszczące zabawki ze sznurkami, których pies nie rozgryzie a bardzo go zaciekawi.
A jak nie masz czasu zajrzeć do zoologicznego to super będzie jak plastikową butelkę zgnieciesz na w miarę płasko i rzucisz na podłogę, do jutra wystarczy. Generuje hałas, ale warto zainteresować
  • Odpowiedz