Wpis z mikrobloga

przysięgam, że jestem ostatnią osobą która by powiedziała, że c-d cokolwiek rusza. Ale w tym gownie jest normalnie thc. Nie wiem jak obeszli przepisy.

Wypiłem pół butelki (a jakąś tolerke na zielsko mam chociaż ostatnio paliłem z miesiąc temu) i absolutnie se fazy nie wkręciłem bo w ogóle zapomniałem, że to wypiłem. Ale nie polecam. To nie było przyjemne.
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: No właśnie sęk w tym że tam normalnie jest albo thc albo inna substancja. Jakby to było c-d to by była faza pewnie na granicy z placebo. Jarałem c-d i próbowałem krople i nie ruszalo mnie to kompletnie nic. A po tej butelce jakby dobre bongo walnal
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Na ich stronie kupowałem, @dutchtherapy faza zupełnie nie jak po blancie. Normalnie próbowałem zasnąć potem to jakieś myśli, że nagle ktoś mnie dotknął, albo że ktoś gdzies coś uderzył.. A jak zasypialem to takie myśli odklejone nie mogłem sformułować powtarzałem np jedno słowo w głowie. Takie totalne zdezorientowanie i jakiś niepokój. Jakby mi myśli odlatywały z głowy.
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: Patrz wyżej.

+ jakoś po prostu bałem się zasnąć. Z całej siły próbowałem się skupić na oddechu i tykaniu zegara żeby już o tej fazie nie myśleć ale ciągle te złe myśli jakby mi się do głowy przebijały. Po zwykłej trawce nigdy nie miałem bad tripa jako takiego. Czasem się źle czułem ale to na zasadzie kręcenia się w głowie czy coś (tu też mialem mocne zawroty głowy).
  • Odpowiedz
@Stan_Przedzawalowy: jak nie próbowałeś to po co gadasz że nie działa? Wczoraj wypiłem buteleczkę green out (inna niż ta) i miałem dobra fazę przez jakieś 4h jak po mocnym joincie. Jak ktoś dużo jara i chce się tym u----c to może nie zadziałać ale jak ktoś pali sporadycznie to to jest dobra alternatywą. Kosztuje więcej ale można się tym u----c. Na mnie ilości 20 ml np nie działają. Buteleczkę jak
  • Odpowiedz