Wpis z mikrobloga

Człowiek żyje sobie beztrosko od 36 lat, przekonany o tym że nadal ma trochę powyżej dwudziestki, aż tu nagle patrzy w lustro i dostrzega że na podbródku pojawiły się pierwsze siwe włosy. Zarys zakoli staje się coraz bardziej widoczny(chociaz do dużo młodszych kolegów z zakolami, jeszcze daleka droga) i coraz mniej elastyczna skóra pod podbródkiem, co skutkuje tym że jak schyle głowę najniżej jak się da pojawiają się fałdy skóry.

Im człowiek starszy tym czas leci szybciej, i nim się obejrzysz, to będą już ciebie pakować do trumny.
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@rybazryzem85: nie wiem, czy cię to pocieszy ale podwójny podbródek to ja mam od kilkunastu lat (broda skutecznie go kryje), zakola mi się znacząco poszerzyły w ciągu ostatnich dwóch lat, a na czubku głowy zaczynam się poważnie wycierać. Za tydzień kończę 28 lat.

Takie życie. Włosy gęste, mocne, ale reakcji organizmu na testosteron nie przeskoczysz.
A włosy siwe to pojedyncze wypatruje na brodzie już od czasu studiów, aczkolwiek to zawsze są
  • Odpowiedz
@rybazryzem85: e tam gadasz. trzeba widziec ta jasniejsza strone pozatym jeszcze kupa czasu przed toba i wyciskaj z kazdego dnia maxa tak zebys jak idziesz spac z usmiechem na ustach mowil sobie „dzis #!$%@? kawal roboty i wykorzystalem dzien na 100 procent”. zyj tak by niezalowac a wiek to tylko liczba.
  • Odpowiedz