Wpis z mikrobloga

Parę miesięcy temu dałem na wykopie link do kobiecego forum kafeteria do wątku w którym p0lki w związkach z nigeryjskimi książętami opisują swoje doświadczenia przeplatane ze zdziwieniem, że ci zgodnie ze swoją kulturą traktują je jak szmaty do ruchania i okazję po zapłodnieniu do dostania prawa stałego pobytu w Europie xD Jakaś witaminka zamieściła nowy wpis w tym wątku. Tym razem romantyczna historia mokebe który specjalizuje się w seksie przerywanym bez gumy (tylko biedak ma dziwne problemy z wyskoczeniem xD) i wyciąganiem pieniążków od zakochanych białych idiotek. Tak trzeba żyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #nigeria #kafeteria #blackpill #mokebe #heheszki #p0lka
Pobierz
źródło: comment_1635543632LiNQpYJFL04PWF5Y4yJwto.jpg
  • 27
@ms_chanandler_bong czy ja wiem? Mój mąż jest obcokrajowcem, ale to nie był żaden atut. Po prostu facet jak facet :) poznaliśmy się przez przypadek, zakumplowaliśmy, potem zrobiło się poważnie no i niedługo mamy pierwszą rocznicę ślubu :) (p.s. nie jest egzotycznej urody xD). W sumie uważam, że jest ciężej zbudować coś z obcokrajowcem, bo jednak inna kultura ma spory wpływ na postrzeganie różnych sytuacji, także dla mnie to był spory minus na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@KaWuSia89: Właśnie napisałam wcześniej, że to nie znaczy, że ma się być już tylko z Polakiem. Chodzi mi o przypadki, gdzie kobiety na siłę szukają obcokrajowca. Znam wiele przypadków, gdzie ludzie poznali się za granicą i są ze sobą, to naturalne. A te, które szukają koniecznie obcokrajowca, to nie patrzą na takie życiowe aspekty jak właśnie różnice kulturowe chociażby.
@AntyBohater: chociaż się z nim przespała. Moja ciotka wpłaciła 100k wirtualnemu kochankowi z Facebooka. Mało brakowało a #!$%@? tez hipotekę - w końcu dotarło ze to może być oszust i zrezygnowała ze sprzedaży.