Wpis z mikrobloga

Julia okazuje się całkiem ogarniętą osobą, pomimo początkowego hejtu. Nie ma łatwego zadania bo człowiek-siano chyba faktycznie ma Aspergera ale mają coś wspólnego - oboje powinni ogarnąć dobrego fryzjera.

Aneta i Robert - dynamiczniaki postanowili chyba specjalnie nie robić nic przed kamerami. Skoro i tak trzeba pranie ogarnąć to można tym zapchać czas dopóki kamery są w mieszkaniu a potem wiadomo.

Katarzyna i Paweł - 50 twarzy Czyngis Hana odwala jak tylko może, żeby mieć podstawę do rozwodu. Paweł chyba wziął lekcję od Karola z poprzedniej edycji. Zaciska zęby, nie narzeka, It's all good man!. Byle przeczekać.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bumelante: a potem normalne życie. Może sobie rozmawiają na trudne/osobiste tematy?. Moje odczucie jest takie, że oni absolutnie nie chcą nic pokazać przy kamerach.
  • Odpowiedz
@dogmeat: dobrze podsumowane, choć brak logiki w zdaniu "Julia okazuje się całkiem ogarniętą osobą, pomimo początkowego hejtu", tak jakby narzekania z d--y Mirków mogły mieć jakikolwiek wpływ na jej charakter, w dodatku w materiale sfilmowanym pół roku temu. Julka po prostu JEST wyjątkowo fajną, zrównoważoną i dojrzałą osobą, a Mirki jak zwykle oceniły po wieku i wyglądzie (gruuuuba, czyli zje*ana). Zresztą ona nawet nie jest gruba.
  • Odpowiedz
@DildoShwaggins: nie ciesz się, chuda też nie jest. Po prostu ma monstrualny i źle podtrzymywany c-c, ale zobacz sobie w playerze jak spacerują, w legginsach wygląda całkiem akceptowalnie. Do otyłości daleka droga.
  • Odpowiedz
@caramilla:

wygląda całkiem akceptowalnie

(ʘʘ)
W sumie nie jest brzydka i mocno ulana też nie; po prostu wielka kobieta z nadwagą; nie dla koneserów kompaktowych dziewczyn. Akceptowalnie brzmi dziwnie jako określenie wyglądu xD
  • Odpowiedz
@caramilla: Według mnie Julka wygląda normalnie, żadna piękność, ale patrzy się na nią bez bólu.
Zresztą ja mam tak, że im bardziej kogoś lubię tym ładniejszy mi się wydaje. I na odwrót - zdarzało mi się poznawać zarówno piękne kobiety jak i przystojnych mężczyzn, którzy w miarę upływu czasu zaczynali przejawiać tak paskudne cechy charakteru, że przestawałam postrzegać ich jako atrakcyjnych.
Tak że jeśli Julka dalej będzie tak sympatyczna jak
  • Odpowiedz