Wpis z mikrobloga

Człowiek chciał się zapisać na terapię, w ręce skierowanie na dzienny odział psychiatryczny ale niestety w trzech miejscach w Gdańsku gdzie chciałem się zapisać jest nie do przyjęcia że chce chodzić do pracy (mam doby) i że nie przyjdę 5 razy na miesiąc. Doktor powiedział że bez problemu mi wystawią zwolnienie z pracy na 3 miesiące gdzie ja akurat czekam na przedłużenie umowy bo muszę wziąć hipotekę. Na pewno dostałbym przedłużenie umowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zostaje mi zapisanie się do poradni zdrowa psychicznego a Relanium to jest chyba jedyny lek jaki na mnie działa także życzcie mi powodzenia i z fartem mordy xD #psychologia #psychiatria #depresja #antydepresanty #snri #ssri
  • 5
@betonowysedes: 150mg Sertagenu ciągłe zmęczęnie, drzemki w ciągu dnia (no w sumie zawsze mniej bólu egzystencji) obniżone libido. Teraz dulo 120mg trochę więcej energii, obniżone libido ale jak przyciska depresja to tylko Relanium pomaga, jakieś 15mg, najlepiej popite 50ml nalewki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Turkotka: no sam testuje dulo 60mg i jest w miare, oprocz anhedoni. Ogolnie trzymaj sie z daleka od alko bo zawsze psuje efekty antydepow i moze sprobuj dolozyc jeszcze jakis sport. Mnie zawsze ruch duzo pomaga a jak nie cwicze pare tyg to od razu samopoczucie w dol. Wiadomo benzo to najlepszy lek na wszystko, ale lipa brac w ciagu.
@Turkotka: ogólnie to mam porównanie z paroksetyna tylko która kiedyś brałem, to paroksetyna była lepsza na pewno na stany lękowe a antydepresyjnie to tak samo chyba jak dulo. Jeśli nie masz lęków to ponoć bupropion jest tez dobra opcja. Ja czasami lubię alpre łyknąć, dla mnie najlepsze benzo.