Wpis z mikrobloga

Miał ktoś z was zapalenie ślinianki? W sobotę #rozowypasek zrobił mi masaż twarzy bańkami sylikonowymi. Wczoraj spuchła mi slininka (przypuszczam, ze to slinianka) pod uchem dość mocno, nie ma bóly tylko taki dyskomfort jakby napięcie mięśni, podczas jedzenie czuję mrowienie gdy jem coś kwaśnego itp. Wieczorem wziąłem 2x ibuprom i opuchlizna się zmniejszyła i myślałem, że problem z głowy. Dziś znowu napuchło i wziąłem ibuprom na razie czekam na efekt. Do lekarza się nie mogę dodzwonić, może jutro się uda z rana. Macie jakieś doświadczenie w tego typu schorzeniach? Może jakieś leczenie domowe, okłady cokolwiek?
#medycyna #lekarz #choroby #pytaniedoeksperta
  • 11
  • Odpowiedz
@elocotam czy przed zabiegiem nie było przeciwwskazań? Np. przeziębienie
Czy masaż był wykonany dobrze dobranymi bankami? Czy ruchy były wykonywane według zasad?

Wygląda to na efekt uboczny, lepiej żeby obejrzał cię lekarz.
To jest masaż próżniowy, swoje działanie ma w układzie limfatycznym i krwionosnym przez co pozbywamy się toksyn.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elocotam: miałam kiedyś zapalenie ślinianki, ale nie do końca są takie objawy jak opisujesz. Lekko powiększona, w trakcie posiłków mocno puchła i bolała, leczenie to Ibuprom i dużo picia. Ale u ciebie wygląda na powiększony węzeł chłonny. Lepiej chyba pokazać lekarzowi.
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia:

czy przed zabiegiem nie było przeciwwskazań? Np. przeziębienie

Nie było.

Czy masaż był wykonany dobrze dobranymi bankami? Czy ruchy były wykonywane według zasad?


Trudno powiedzieć, sądzę, że odpowiedź na oba pytania mogą być NIE. Podczas masażu nie odczuwałem bólu itp. Nie było to jakoś mocno robione.

>Wygląda to na efekt uboczny, lepiej żeby obejrzał cię lekarz.

To jest masaż próżniowy, swoje działanie ma w układzie limfatycznym i krwionosnym przez co
elocotam - @Tygrysia_Lilia: 

 czy przed zabiegiem nie było przeciwwskazań? Np. prze...

źródło: comment_1635171790dWbqTQl4DSxp6BWIwjXyc2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@Tygrysia_Lilia: Pojawiła się gorączka wczoraj, udało mi się na dzisiaj umówić do lekarza. No i w sumie niczego się nie dowiedziałem. Powiedział ze to może być zapalenie wiezadelka (?) i przepisał mi na 5 dni Nalgesin. Jakby się pogorszyło albo nie przeszło to mam znowu przyjść . No i tez powiedział ze to może tylko zbieg okoliczności z tymi bankami i może to być cos innego. Mam nadzieje ze będzie git.
  • Odpowiedz