Wpis z mikrobloga

Beka z Apple XD beka z ludzi ktorzy zamowili ten szajs. Serio to jest dramat ( ͡° ͜ʖ ͡°) laptopowy RTX 3060 ktory stoi max 4-5k czyści M1 32 GPU MAX o ponad 50%. CO TAM MIRASY? MACBOOK ZAMOWIONY? XD

A tak na serio to mnie tez troche dupa piecze bo mialem kupic ale sie wstrzymywalem bo podejrzewałem ze cos takiego moze wyjsc. Do tego brak windows bootcamp i absurdalna cena niestety sprawia ze robie pass. Jesli ktoś lubi byc jeb@any na hajs to macbook jak znalazl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

its over for japko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#apple #macbook
Ataxia - Beka z Apple XD beka z ludzi ktorzy zamowili ten szajs. Serio to jest dramat...

źródło: comment_16351557070Z3XY9UUr4xheso3EG2nTs.jpg

Pobierz
  • 16
@Ataxia: Myśłę że warto poczekać na rzeczywiste testy w innych benchmarkach i prpgramach. Geekbench 5 nie jest mocną stroną Apple Silicon. Ja ma razie zostaje przy zwykłym M1 i czekam na więcej testów. Najwyżej poczeka się na M2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@schriker: @schriker: gdyby tak bylo to apple po prostu na prezentacji by dorzuciło skąd biorą te liczby z porównywaniem RTX 3080 tzn. w jakim benchmarku im wychodza te liczby itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Chcialbym mirasy wierzyć ale niestety its over. Zaraz wyjda jakies porownania z blendera albo gier dostepnych na dwoch platformach i pozostanie tylko argument " ALE MNIEJ PRONDU
@rybak17 no wiadomka, ale to produkt za 4.5k a nie 20k. Jeśli ktoś chce dopłacić 15k do 50% gorszej wydajności i cichszego chłodzenia to Apple już czeka na zamówienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Voltix można to naprawiać? 100c na procku jest ok? w 30k to się zmieszczę? dysk padnie to co z danymi? W Starbucksie będzie branie? I tak można pytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)