Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Byłem w biedronce a obok liceum jest i licbaza przerwę miała. Jak tak patrzę to się przeraziłem. Średni wzrost u gości to było 190-195cm, a u lasek z 180. No tam na 30 osób była jedna mojego wzrostu 177, reszta wyższa. Wielcy oni są jak drzewa. Laski też jakieś rozciągnięte, chude szkapy z długimi nogami jak patyczki. Co to się z tą młodzieżą robi. Na siłce jak widzę facetów po 30-40 to tam dużo jest mojego wzrostu, z połowa i połowa wyższa. A przy liceum to jestem #!$%@? karłem xD

Stare im zamiast kakałka na śniadanie hormony dawały?

#przegryw #zalesie #gorzkiezale #polska #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 9
@wez_idz_sobie: to chyba przez współczesne jedzenie, a raczej chemię w nim zawartą. Za niedługo będą rodzić się giganci i wrócimy do czasów starożytności, legend, mitów. Poza tym większe płuca zużywają więcej tlenu - katastrofa gwarantowana. Ale mnie, mojej matki i rodziny już wtedy nie będzie.
@wez_idz_sobie: Jest teoria spiskowa, że dzieci rosły j dojrzewały szybciej przez hormony w miesie, a mówiąc dzieci, mam na myśli pokolenie współczesnych licealistów. U współczesnej podsbazy trend ten się cofa, wg . ww. teorii przez większą świadomość żywieniowa i wycofanie hormonów w takiej ilości z większości hodowli
@wez_idz_sobie: Módl się każdego dnia o katastrofę klimatyczną albo inną katastrofę. Gdyby ten incydent zaszedł szybko i nie był by bajką tylko do straszenia to tendencja by się odwróciła i lepiej by sobie radzili nie wysocy a ci co mało konsumują i oni byliby promowani przez naturę.
@wez_idz_sobie: ten wzrost moich rówieśników jest mega porjabny dosłownie czasami idę korytarzem i każdy o głowę wyższy o domenie a mam 171cm. Czuję się jak jakiś minimajk a jestem niby tylko 9cm niższy od przeciętnego mirka