Wpis z mikrobloga

Jak mnie już denerwuje ta weselna szopka XD Znajoma mianowała mnie druhną na swoim weselu, które odbędzie się za rok. Wymyśliła sobie, że wszystkie trzy druhny muszą mieć jednakowe sukienki. Planują już wielki shopping, podczas którego mamy wybrać tę jedną sukienkę, którą wszystkie ubierzemy. Z tym że każda z nas ma inną figurę, urodę, a dla mnie w ogóle wybieranie ubrań na takie okazje jest dosyć trudne, bo jestem bardzo wybredna i w niewielu rzeczach czuję się dobrze. One wszystkie podchodzą do tego bardzo entuzjastycznie, a ja zdecydowanie nie mam na to ochoty. Poza tym miałam plan, żeby pójść po prostu do ciucholandu i tam kupić sobie jakąś ekonomiczną sukienkę, a one proponują raczej takie wysokobudżetowe. Zaproponowałam, że możemy mieć jakiś jeden wspólny element, bukiecik czy cokolwiek - NIE, HURR DURR sukienki będą pięknie wyglądać na zdjęciach. Do tego jeszcze wymyśliła sobie panieński w SPA gdzieś w górach, który też będzie kosztować miliony monet. Z jednej strony mam ochotę im powiedzieć, że nie będę brała udziału w tym cyrku, no a z drugiej chyba nie wypada i wyjdę na niszczyciela dobrej zabawy #slub #wesele #zalesie
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@highhopes: moja siostra tez była 1 z 3 druhen. Miały sukienki z tego samego materiału ale w różnym fasonie zeby każda dobrze wyglądała. Wydaje mi się to sensowne rozwiązanie. Albo zrezygnować jeśli źle się czujesz z byciem druhną.