Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór

1. Robótki ręczne, przygotuj się na jesień zrób własnoręcznie: szal, czapkę oraz koc.
2. Zaproś bliską osobę na wyjście związane tematyką z jego/jej hobby (wystawa tematyczna w muzeum, kino, teatr, pokaz, zlot, etc.)
3. Zorganizuj wycieczkę do Parku Narodowego - zrób relację fotograficzną

Z powyższego zestawu wyzwań wybrałem trzecie i zorganizowałem sobie wycieczkę do Wielkopolskiego Parku Narodowego. Z Poznania to nie tak daleko. Z Dworca Głównego podmiejskim pociągiem pięć stacji do Mosiny i kilka kilometrów spaceru by wreszcie znaleźć się u krawędzi WNP gdzie znajduje się szesnastometrowa wieża widokowa. Do tego teren już w stosunku do miasteczka jest na wzniesieniu. W połączeniu z wieżą można spojrzeć daleko ku horyzontowi.
W linii prostej to 22,5 kilometrów do wieży telewizyjnej na Piątkowie, którą widać na zdjęciach wraz z innymi budowlami miasta Poznania. #poznan
Po kilkunastu minutach na wieży gdzie strasznie wiało i zrobieniu kilkudziesięciu zdjęć spakowałem się w dalszą wędrówkę po WNP. Przeszedłem kilkanaście kilometrów nigdzie się nie spiesząc i kontemplując otaczającą przyrodę :)
Fajne takie wyzwania. Trochę zachęty i robimy fajne rzeczy. Gdyby nie #mirkowyzwanie siedziałbym jak zwykle przy komputerze bo gdzie się wybrać w taką wietrzną jesienną pogodę?
Pozdrawiam serdecznie
Pobierz GregoryX - Dobry wieczór

1. Robótki ręczne, przygotuj się na jesień zrób własnoręc...
źródło: comment_163510752415GxCX4tmU96KwN6hurosP.jpg
  • 4