Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jest pewna sprawa. Jestem dwudziestokilkuletnim prawikiem, któremu, nie ukrywam ten stan nie przeszkadzał, ot zawsze umiałem się sobą zająć, na brak znajomych nie narzekam. Nigdy nie miałem dziewczyny, bo byłem strasznie wycofany i nieśmiały w tym aspekcie. Kiedy byłem bliski pierwszego pocałunku i to w wieku 14 lat wycofałem się, bo dziewczyna nie chciała tego zrobić na osobności, tylko przy całej klasie. Wtedy spaliłem buraka i się wycofałem.
Po przekroczeniu dwudziestki nadal była chillera utopia, zero dylematów w tym zakresie. Dopiero jak z nudów zacząłem czytać blackpillowe posty przeżyłem lekkie załamanie, że to jest bardzo ważne, by mieć te aspekty za sobą ect. Ile razy oskarki zamaczają i ten teges, że niektórzy robili to nawet po 50 razy.
Ponieważ też czytałem o „wrażliwości i uczuciowości Julek” postanowiłem się zarejestrować na portalu, gdzie dominują raczej kobiety 30 +. Starałem się wybierać między trzydziestką, a czterdziestką.
No i wtedy dostałem chyba 10 wiadomości, gdzie po prostu z całkiem dorodnych milfów, rodem z pewnych filmów, gdzie mily rozdziewiczają chłopaków po prostu wylała się samiczna chcica. I to nie od jakiś starszych kaszalotów, 50 plus tylko zgrabnych, jędrnych babek i to nie jakiejś divy co bierze za to kasę.
Nie ukrywam, że to dla mnie szok i nie wiem co robić. Sytuacja: jedna babka, 36 letnia urody jakby powiedzmy lisa ann została blondynką napisała, że „wgniotłaby moje prawictwo w łóżko”, inna, że kręcą ją młode chłoptasie, nieśmiałe, niewinne i że dawno nie miała okazji zdominować chłopięcej fantazji. Teraz już mam obawy w opisywaniu, bo ruja tych babek aż mnie niepokoi. Owszem, wysłałem swoje zdjęcie z powiedzmy, zakrytą, górną połową twarzy( na takich portalach chcę być raczej anonimowy), a wedle wykopkowych kryteriów jestem raczej średniego wzrostu.

#przegryw #blackpill #seks, #logikarozowychpaskow #rozowepaski #rozowypasek #milf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6175120ca9dd58000aaf189f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: tak było, byłem tym portalem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przecież takie atrakcyjne milfy i tak dostają setki wiadomości/propozycji często od przystojnych i ustawionych kolesi. Po co by taka miała spermić do anonka prawiczka. Ani to ruchania dobrego ani korzyści materialnych. No ludzie..
  • Odpowiedz
@Boban1992: Ale żeś walnął porównanie XD W zdecydowanej wiekszości w XXIw dziewictwo u kobiety to zaleta a prawictwo meżczyzny to ujma. Meżczyzn preferyjących dziewice jest pewnie z 80%. Kobiet preferujących prawiczków 1 primil. Nie twierdze że autor nie trafił na takie perełki ale ich ilość i poziom napalenia (na typa bez zdjecia) mocno śmierdzi. Chyba że to jakieś panie plus size to moge sie zgodzić ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@De_Fault: nie widze nic dziwnego w moim porownaniu. Proporcje (mysle ze troche zanizone zreszta) nie zostaly nawet wspomniane w moim komentarzu. Co nie oznacza, ze takie kobiety to bajkowe smoki, bo mozna takie spotkac
  • Odpowiedz
OP: @Boban1992 @JanIVCebula soczystemilfy. Jest tylko jedna wada: komentarze się pisze w zamian za ilość punktów. Dlatego piszcie jeden,a dobry komentarz, nie podawajcie karty kredytowej. Serio. Jedźcie na podstawce. Oczywiście są też kaszaloty tam, ale macie co wybierać jak macie szczęście

@De_Fault Może dlatego, że "nadziani kolesie" raczej biorą sobie nastkę, lub dwudziestkę? Tutaj wystraczyło, że nie masz trzydziestu lat i od razu wianek chętnych

Ten komentarz został
  • Odpowiedz