Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu skończyłam 35 lat, z tej okazji strasznie wczoraj zachlałam, ale nie paliłam blantów do 5 rano, nawet w rurze nie wylądowałam, a krzyż mnie n--------a. Trochę się przespałam, nie musiałam wstawać rano, nie mam dzieci, obowiązków, ale mam tak równo cykający zegar, że choćby nie wiem co i tak obudzę się wcześnie. To się nazywa starość. Niektórzy mówią, że można chlać jak się nie ma dzieci, no nie można, tym bardziej jak już jesteś stara i czekasz na śmieciarkę. To się nazywa starość.

#zalesie #kac #staroscnieradosc
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@linca_pau: ehhh. Same here. Wczoraj wypiłem kilka kieliszków a dziś boli żołądek. Tylko kocyk i przy kominku i ciepła herbata. Może być z delikatnym prądem ale bez przesady.
  • Odpowiedz
@kacor87: Piję, piję, ale weź, już nie ten metabolizm :D... już na serio, p------ę, nie piję. Po co to komu i na co. Geriatria pomieszana z nieletnimi. Co może tutaj pójść nie tak? :D
  • Odpowiedz
@linca_pau: Priorytety z wiekiem to coś niesamowitego, mam pare lat więcej a rok temu planując przeniesienie firmy w dogodniejsze miejsce, wybrałem takie blisko śmietnika oraz cmentarza. Pomyślałem ze jak zdechnę to blisko będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz