Wpis z mikrobloga

@MRacheron: Mnie trochę przeraża ilość plików, które wypadałoby załączyć, poprawna geometria, odpowiednia optymalizacja siatki, różne wielkości itd.i do tego eksport pod różne softy ;/ Ale muszę przysiąść, bo w perspektywie roku, można z tego stworzyć fajny przychód pasywny. Sprzedaje foty / video i jak bym podpiął jeszcze modele to z palcem w d...e można żyć na luzie w takiej Tajlandii albo odkładać na zakup gadgetów czy wakacje ( ͡° ͜
@MRacheron: A kupują na pewno, tylko trzeba się wypozycjonować a to wiąże się z a) systematycznym dodawaniem b) znalezieniem swojej niszy c) poprawne pliki, dobra jakość, oryginalność i sukces murowany. Do tego trochę reklamy na swoich profilach społecznościowych, insta,yt i poleci jakos :)
@MRacheron: Prawda, czasami wpadnie coś grubszego, ale przeważnie jest tak, jak piszesz. Myślę, że NFT namiesza niedługo na rynku gier, głównie za sprawą sprzedaży modeli. Myślę, że tutaj jest nisza i w tym kierunku należy iść, głównie trzymając się trendów typu kosmos, space x. Albo własna produkcja gry...sam chciałbym w przyszłości wziąć udział w jakimś projekcie, ale programistą nie jestem. Sam wszystkiego nie ogarnę.