Wpis z mikrobloga

Tylko tak chciałem pomknąć że trwa właśnie 17 tydzień bezrobocia Ojca Pijo. A skąd wiadomo że beczka DLR dawniej zwany Tajgerem bonzo nadal nie ma pracy? To bardzo proste.

Codziennie do późnej nocy na strimach żebrze o pieniądze z donejtów a potem idzie do ala pracy na 6 rano. Ale kiedy miał być zlot fanów o 12:00 w manufakturze uszatek kończył strima o 22:00 bo trzeba się wyspać. Strimy do północy i na 6 rano do roboty. Zlot o 12:00 strim do 22:00 bu ha ha.

Pokazy z ala pracy. W tych 17 tygodniach bezrobocia miał epizod gdy miał pracę przez 4 dni. Sprzątał parking pod wydziałem filologii. Wtedy nagrywał pokazy jak sprząta liście w ubraniu roboczym. Pokazywał sprzęt którym dysponuje. Przykładowo grabie, dmuchawa do liści ine rzeszy. Pokazywał kanciapę na narzędzia pracy. A teraz na pokazach z ala pracy ojciec Wszywka w cywilnym ubraniu chodzi czasami na jakieś osiedle udawać że tam ala sprząta. Nie ma pokazów przy pracy, nie ma narzędzi, nie ma roboczego ubrania. Sam siebie się wydaje. No ale jak się już zostało wywalonym ze wszystkich Uckich firm sprzątających z powodu DLR to tak jest. Bu ha ha jakim to trzeba być gamoniem i ofermą żeby nie potrafić utrzymać najprostszej pracy. Dobra kończę ten wpis bo się zaraz popłaczę ze śmiechu ze znajomymi. Bebg.
#bonzo
trach - Tylko tak chciałem pomknąć że trwa właśnie 17 tydzień bezrobocia Ojca Pijo. A...

źródło: comment_1634808919OFIR6ukBKXVL7O8KcPAtCl.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz