Wpis z mikrobloga

@psycha ciężko powiedzieć, wczoraj byłem offline a przed wczoraj bery latały po 4800-5100 dziś idzie kupić sur po 1900 czyli Bera za 3800 idzie dorwac.
Opcji jest kilka, podaż przerasta popyt.
Trochę ludzi zrezygnowało przez serwy i się wyprzedaje.
Lub d2r zaczyna wkraczać w to co się zazwyczaj na laderach działo,ludzie już się dofarmili w podstawy i przerzucają fg w jakiejś 2/20 itp
@psycha sam nie wiem co się dzieje potrzymam 2 dni, może jeszcze odskoczy bo za około 4k szkoda oddać.
W ostateczności zrobię se infi wstyd biegać z insight, po około 150 godzin mielenia.
@wypokk_ sam zaczynam się zastanawiać czy jutro poporstu kilku nie dokupić. Mam od startu uzbierane z 35k fg, stracić nie stracę a wydaje mi się że ten pick w dół po weekendzie powinien odbić. Ale fakt ceny jak dziś przeglądałem czekajac w kolejce zwaliy mnie z nóg.
@paincreator: Trzymaj każda HR rune do weekendu dzisiaj był price drop bo streamerzy z USA zaczęli boostowac wszystko co się da. Ubery/bry/cs i ludzie szybko sprzedawali. Cała drama była na jsp z rana. Dwa już boty biegają na csach, nie ma jesscxe dupowania na taka skale jak się ludzia wydaje.