Wpis z mikrobloga

@PanKara: heheh gdzie tak słyszałeś? :D jeszcze nie spotkałem się z pozytywnymi opiniami, ja sam mógłbym książkę napisać o tym jak bardzo #!$%@? jest ta gra.

@Danny10: Kup sobie jakiegoś innego RE nawet w ciemno a będziesz się lepiej bawił niż przy tym gniocie.
@vervurax: jest coś takiego jak trial and ulock, grasz godzinę i gra chodzi jakbyś miał pełną wersję, trofea, save itd. ale po godzinie blokada, jak zdążysz to i przejdziesz grę ;) trofea dopiero będą widoczne jak kupisz grę. RE5 nie jest darmowe, ja wielki fan bym o tym wiedział ;D
@Liquid_Snake: na pewno masz rację. Z tymi trialami to super sprawa. Dzisiaj sobie obadałem infamous, wczoraj też parę gierek. Jestem świeżakiem na tej platformie i póki co większość rzeczy bardzo mi się podoba. PSN bije XBL na głowę.
@vervurax: Zebyś wiedział z tym PSN > XBL, tyle lat marnowałem czas i przeniądze na X360 i jak już kupiłem PS3 to byłem w szoku jakie wszystko zajebiste i w ogóle lepsze, MS leje ciepłym moczem na graczy, większość podobnie jak ja kiedyś nawet nie wie co traci :/

Triale są fajne ale od kilku miesięcy nic nie dodają, ciągle to samo w sklepie, fajnie gdyby chociaż raz na miesiąc dali