Wpis z mikrobloga

@KotBojowy: Ja tam szczerze mówiąc wątpię w oficjalną koalicję. Będzie tak jak teraz, oficjalna bajka dla kuców, to jesteśmy w opozycji, a jak jest problematyczne głosowanie, to nie ma dyscypliny i są różne zdania w partii. Tylko zawsze przypadkiem wychodzi tyle głosów, ile trzeba. Ewentualnie bym się spodziewał, że podkupią jakichś Winnickich czy innych nacjoluchów.
@93michu93: Tak, znam ten wykres. Widziałem też inne, które pokazywały coś zupełnie przeciwnego. Z resztą jakie ma znaczenie, że sobie zagłosują 100 razy przeciw PiS, gdy ich głosy nie mają znaczenia, a w sprawach istotnych i tam, gdzie PiS brakowało, to zawsze jakoś dziwnym trafem Konfa była podzielona, albo się wstrzymała, jak przy reasumpcji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poważnie wyborcy konfy w ogóle tego nie widzą, że
@93michu93: ale prawadżgu zrozum, że konfa głosuje przeciw pisowi jak som głosowania głupie, a jak ważne to z pisem zawsze. przykład? no np. zakaz aborcji (no w sumie to nie było głosowanie), albo lextvn (no w sumie zagłosowali niezgodnie z pisem i ich głos nie miał znaczenia), ale konfedepis rozumisz?? i jako jedyni nie poparli witek "musimy anulować bo przegramy" na marszałka, ale to wszystko był plan kaczyńskiego, a bosak się
@shoananas: ale oni sie z ta zmiana dotyczaca aborcji zgadzali, rozumiesz? Dlatego zaglosowali za.
Tego LexTVN nie ogarniam, nie zainteresowal sie tym wystarczajaco ale pamietam, ze chwialili sie, ze tez tam w tym glosowaniu cos przepchneli. Dodatkowo sam chcialbym, zeby bylo wiecej polskiego wkladu w media bo to jednak potezna sila robiaca ludzi sieczke z mozgu.

@TenTypZez: pokazesz te wykresy, moze znajde ten, ktory widzialem i przesledzimy, ktory klamie?
@93michu93 nic nie rozumiesz prawadżgu. Korwin zna język rosyjski, przypadek?? a ojciec Sośnierza był w pisie, a żona Sośnierza jest z murzynem, a Korwin, Mencen, Braun Liroy i Narodowcy to niepolskie nazwiska. otwórz oczy i głosuj na DT
@shoananas: a nie, Donald Tusk to nie xD
To juz mi obiecal, ze bedzie wywalal z rzadu za probe podniesienia pdatkow, a potem podniosl jakies tam 20 czy nawet wiecej w tym VAT xD
To sie nie dogadamy, ja na tuska i kaczynskiego nie glosuje