Wpis z mikrobloga

Na ostatniej wizycie u lekarki prosiłem o jakieś mocniejsze leki ale mi powiedziała że za bardzo nie ma silniejszych niż #duloksetyna. Z 90 mam przejść na 120 ale po 3 tygodniach brania 60 potem przez tydzień 90 jakoś ich nie czuję. Jedynie spadek libido. Sertagen chociaż coś czułem po miesiącu brania ale potem za bardzo mnie usypiał. Pytałem o wenlafaksynę- odpowiedziała że to podobne do tych co biorę teraz, zapytałem o benzo- mówi że to nie jest za bardzo na depresję a na uspokojenie. Dodała że powinienem się położyć w szpitalu na diagnozę bo to może być nie tylko depresja.
Ostatnio leżałem w szpitalu na reumatologi na innych badaniach, skorzystałem z konsultacji psychiatrycznej i dostałem relanium. W szpitalu dostałem 5mg to potem żartowałem do piguły że mi chyba placebo podali. W domu próbowałem brać no to jak wezmę 15mg to jest jako tako ale nie chce za często brać bo podobno uzależniają. Za dwa tygodnie idę na kwalifikację na jakąś terapię na NFZ ale nie wiem jak ma mi to pomóc. Co robić, jak żyć.
#depresja #psychologia #psychiatria #psychotropy #void #antydepresanty
Pobierz Turkotka - Na ostatniej wizycie u lekarki prosiłem o jakieś mocniejsze leki ale mi po...
źródło: comment_1634368604RlshI1VSO5OiXqugEc6owm.jpg
  • 13
@Turkotka: U mnie było bardzo podobnie. W sumie jest nadal. Leki przeważnie u mnie są jak cukierki. Z tym że u mnie lęki są i benzo było wybawieniem.
@Wogybogy: Trazadon fajnie na mnie działał, szczególnie na początku ale mi strasznie wysuszał oczy (mam dość zaawansowany zespół suchego oka)

@furyknajpydyskretnychlod: tyle żeby chcieć żyć

@xud9: No zapisuję się na jakąś grupową na NFZ, prywatnie nie pójdę bo IMO to strata czasu w moim przypadku

@GDXXQ9-G3P0: Nie znam, mogę zapytać się na następnej wizycie.

@d3lf1n: Jak wyżej, zapytam na kolejnej wizycie.

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi.